Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Ліфти не працюють. Жовтоводці знову обурюються

Ліфти не працюють. Жовтоводці знову обурюються

На цьому тижні до редакції газети та телекомпанії «Жовті Води» надійшла велика кількість скарг на «чергове» раптове припинення роботи ліфтів. Велике незадоволення з приводу даної ситуації виказують редакції люди старшого віку та молоді сім’ї, що мають маленьких дітей. Але і будь-якій людині, яка проживає вище четвертого поверху, такі незручності теж не потрібні, ще слід зважати на спекотну погоду та літаючий тополиний пух, які додає проблем кожному з нас. Коли включать ліфти знову і, яка причина їх відключення, будемо з’ясовувати. Зазначимо, що і цього разу перед відключенням, не було від КП «ВЖРЕО» ніяких пояснень. Жовтоводці їх не бачили, саме про це й пишуть мешканці нових районів. На таку безвідповідальність керівників міських комунальних підприємств жовтоводці скаржаться вже кожного дня, а позитивних зрушень не відбувається. 25 травня наша редакція отримала лист і від мешканців будинку №9 по вул. Дзержинського. Вимога одна у всіх мешканців багатоповерхових будинків: терміново поновити роботу ліфтів. Пропонуємо до перегляду чергову скаргу на дану тему, яку цього разу відзняли журналісти ТРК «Жовта річка»

5 комментарии на “Ліфти не працюють. Жовтоводці знову обурюються
  1. В тарифах на квартплату сидят отчисления на обслуживание лифтов.Неужели жители этого дома не насобирали за 25 лет работы лифта на его ремонт?

  2. різко по всьому місту «ліфт в не робочому стані» КП ВЖРЕО ви себе чуєте, чи не знаєте де вже що вкрасти — побійтеся Бога, ваш вік до старості доходить, а на ваших дітях все скажеться, подумайте про своїх дітей та внуків — людська сльоза не даремно впаде.
    Кажуть, що людина яка крала, брала хабарі, після сорока руки, ноги викручує — задумайтеся

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar