Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Лист до редакції: «Облаштуйте зону відпочинку контейнерами! »

Лист до редакції: «Облаштуйте зону відпочинку контейнерами! »

Після травневих свят до редакції газети «Жовті Води» надійшов лист від мешканців міста, які запитують: чому на узбережжі водойми в районі Дитячого пляжу немає жодного контейнеру? Після того, як жовтоводці спільними зусиллями прибрали парк і прибережну зону, на пляжі знову купи сміття.

Жителька Жовтих Вод Наталія пише: «У вихідні зібралися з рідними на відпочинок в балку. Але несвідомість наших городян просто вражає! Вздовж берега постійно натикалися на порожні пляшки, одноразові виделки, пакети. Апофеоз побаченого – це пляж. Біля урн знову гори сміття. Виникають питання і до жовтоводців, які там відпочивають, і до влади. Люди, хіба вам важко зібрати своє сміття в пакет, донести його до міста та викинути у найближчий контейнер? Ви ж залишаєте біля урни на пляжі цілі сумки відходів!

Друге запитання до міського керівництва: чому неможна встановити на пляжі контейнери, як це зробили на Веселій Іванівці? Адже там люди своїми силами облаштували територію біля річки, повісили поліетиленові мішки для збору сміття і самі ж вивозять ці мішки після відпочиваючих. Невже місцеві мешканці більше люблять свій дім та ще й для інших зробили комфорт, а жовтоводці навіть після себе прибрати не можуть? І міська влада їх до цього не спонукає. То для чого ми приймали участь в толоці разом з міським головою, якщо усі наші зусилля марні? Невже так багато коштуватиме хоча б один контейнер?  Чекаємо на реакцію влади і сподіваємось, що нас почують».

Від редакції. Під час толоки в Дитячому парку наприкінці квітня представники Молодіжної ради міста через засоби масової інформації зверталися до влади з проханням встановити на території парку контейнери для сміття.

Ми, в свою чергу, звернулися за коментарем до керівника КП «Чисте місто» Дмитра Ханіса. За його словами, просто так встановити на тому місці контейнер неможливо, адже хтось повинен оплачувати вивіз сміття. Тож, вирішити це питання наразі можуть лише в міськвиконкомі. Сподіваємось найближчим часом почути коментарі від міської влади.

 

 

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar