Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Лист у редакцію: «Набридло чути про кількість постраждалих від укусів собак, котрі «бовтаються» по всьому місту»

Лист у редакцію: «Набридло чути про кількість постраждалих від укусів собак, котрі «бовтаються» по всьому місту»

До редакції газети «Жовті Води» надійшов лист від мешканця міста, який представився Антоном. Серед іншого читач піднімає проблему безпритульних тварин в місті. Далі – пряма мова.

«Прошу довести до відома мера та депутатів зміст мого прохання. Набридло дивитись і чути про кількість постраждалих від укусів собак, котрі «бовтаються» по всьому місту.  Молоді матері бояться зайти або вийти з магазинів біля яких «сторожують» собаки. Чекають, коли біля входу збереться побільше людей, щоб не дай Бог не напали на неї, а тим більше, на немовля в колясці. І це не видумки. Я сам спостерігав багато разів. Собаки бовтаються на подвір’ях шкіл, дитячих садків, в житлових кварталах, буквально під кожним продуктовим магазином. Начальник СМСЧ-9 Н.Тарасьєва кожен тиждень доповідає про покусаних жителів міста, неначе про виконання якогось плану. Від медиків інформацію про кількість покусаних і ступінь тяжкості травм не можливо отримати… А люди витрачають свої доходи на лікування. А дехто і сильний стрес отримує. Задайте, будь ласка, це питання нашому меру та друкуйте відповідь. З повагою, Антон».

Від редакції. Проблема безпритульних собак дійсно дуже давня та болюча. І поки що влада не знаходить іншого шляху, окрім стерилізації цих тварин. Тим часом, песики регулярно нападають на перехожих, тримаючи в страху центральні райони міста. А яким ви бачите розв’язання проблеми? Запрошуємо наших читачів до обговорення даної теми і, звичайно, чекаємо коментарів від міської влади.

11 комментарии на “Лист у редакцію: «Набридло чути про кількість постраждалих від укусів собак, котрі «бовтаються» по всьому місту»
 1. Нужно срочно решить эту проблему с собаками, стерелизация это не метод, зубы у них при стерелизации не пропадают, аппетиты ростут, и как можно назвать это стерелизацией если по городу бегают все одинаковые как под ксерокс попали. Пока мы думаем что делать их становиться всё больше, а чем больше собак тем меньше мыслей приходит что с ними делать. Не буду приводить примеры как поступают за бугром но задуматься стоит. Спасибо

 2. Второй год подряд подают проекты разные по собакам, а горожане не поддерживают их. Так что не возмущайтесь. Возле Заводского стерильные собаки вообще безопасные. И виновны в этом мы, что однажды купив домой собаку, выгнали её на улицу. Не раз видел, как дети, идя в школу дразнят собак, стреляют по ним пульками, защита срабатывает нападением и укусом. Даже если б написали проект по приюту ЖВ его никогда не поддержит, потому что, как стадо зомби будем голосовать за то, на что укажут. Любите себя, свой город. И думайте, живите своим умом.

 3. Я в своем районе проблему решил. Мне также надоело читать про то что нужно делать, и при этом нихера не делается, надоело то что мой ребенок ходит и шугается, что эти блоховозы гоняются за каждым велосипедом.
  Пошел купил самой дешевой колбасы вонючей, 10 таблеток изониазида на кусок, и вуаля, район за неделю чист.
  Такую чистку можно за месяц провести по всему городу, и останутся считанные единицы…

 4. Лично меня намного больше напрягают болтающиеся по городу нарики, металлисты, бомжи с мусорок и алкаши! А кроме того полицейские, которые забили болт на деклассированные элементы и службу!
  Собаки просто мелочь — они не ограбят и не убьют.

 5. каждому жителю г Желтые Воды по собачке,и народ станет добрее и проблема будет решена!

 6. Нужно обязательно что то придумать. Потому как идти по бродвею бул. Свободы невозможно, особенно если идёшь со своей собакой, бегут к тебе и не понятно тебя покусают или твою собаку порвут. Обязательно нужен приют для передержки этих собак, чтобы найти им хозяев.

 7. Читаю і дивуюсь. Хто повинен зробити місто чистим від бродячих тварин? Вася, якому нічого не варто знищити тварину страшним методом, Антон, який жде що хтось це зробить чи ті, хто викидає цуценят на вулицю. Побороти цю проблему можливо тільки тоді, коли кожен прийме участь в її вирішенні. Ті, хто кормить цих нещасних, приносить на стерилізацію, шукає їм господаря тихо роблять свою роботу.Тому рекомендую підніміть свої сіднички з диванів і теж зробити щось корисне.

 8. Вася, ты проблему не решил, а наоборот: ты ее поимел.
  Короче, уголовная статья по тебе плачет.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar