Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Лист у редакцію: «Привіт» від автовласника

Лист у редакцію: «Привіт» від автовласника


Вже місяць я стрибаю, немов заєць, дорогами міста… 50 років Комсомолу, Першотравнева, Богуна та інші вулиці. Скажіть мені, будь ласка, шановний перший зам Анатолій Мелюшко та начальник КП «ВЖРЕО» Олег Кудрявцев, що це за акуратно вирізані ромби на дорогах, в які якраз кожногого разу встрибує колесо від мого «Жигуля». Ви певно багатші і їздите на джипах, а я ось не заробив. Чому тільки в Жовтих Водах можуть асфальтувати в дощ або перед самою зимою? Вірите, що більше ніде я такого не бачив? Звісно вірите, це тільки в нас таке можливо. У нас взагалі цікаве місто зі своїми законами. Місяць тому з’явилися на дорогах «ромби» та «квадрати». А жовтоводці навряд чи повірили, що скоро на їхньому місті будуть нові «латочки». Їду. Стрибаю по ямам. Потім ви їх ще й щебнем присипали. Пішов дощ. І до речі, не одразу. Все порозмивало. Щебінь на дорозі. Не шлях на роботу, а «смуга перешкод». Пішли дощі. І ми вас згадуємо, шановні, злим і недобрим словом, бо під калюжами не видно ваших дір серед дороги. Немає ніяких позначок. А ви не думали, що це вже аварійна ситуація? Ми не рентгени, ми їдемо і не бачимо, що під колесами провалля. До старих ям ми вже звикли і якось об’їзджаємо їх, а нові — це нам «сюрпризи». До речі, хто мені відремонтує погнуті диски? Хто взагалі понесе відповідальність за таке неподобство? Що в нас за місто? Ліфти не працюють, дороги страшні. Чи є комусь до нас діло?

5 комментарии на “Лист у редакцію: «Привіт» від автовласника
 1. Полностью поддерживаю. Вчера вечером заезжали в город через Меховую фабрику. Ощещение «ада» на земле.

  А по поводу погнутых дисков — вызывайте ДАИ, составляйте протоколы — говорят суды очень любят такие дела рассматривать.

  У нас с мужем счет за осень за ремонт дисков — около 1 500 грн. Жаль не знали, что нужно вызывать ДАИ

 2. а как вам у комфи,кишени,атб,?конечно никто не заставляет никого,но фуры ездят именно к ним,а наши легковушки следом по ямам ,по разбитым дорогам в «светлое»будущее…

  • С учетом толщины асфальта 4-5см., что и подстилающим слоем назвать нельзя, светлого будущего нам ждать не приходится.

 3. Пора начинать рисовать на ямах — лицо мера. Т.к., вероятней всего, в ближайшее время движений по устранению ям не будет.
  Такое ощущение как будто ЖЕК договорился с автомастерскими — которые платят Кудрявцеву, или еще кому то, что бы ямы на дорогах были как можно дольше.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar