Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Лист в редакцію: «Обличчя нашого ВЖРЕО»

Лист в редакцію: «Обличчя нашого ВЖРЕО»

Чи послуги надаємо, а борги через колекторів вибиваємо.

Ось такі листи отримали мешканці будинку по вул. Франка.
Не зрозуміло, на яких правових підставах КП передало третім особам право тероризувати мешканців.
Лист надійшов і на мою адресу.
Але виникає питання, а що це за борг?

З липня 2015 року у нашому будинку було створено Будинковий комітет та зареєстровано як юридичну особу. З моменту створення будинкового комітету жодних актів виконаних робіт підписано уповноваженою особою не було (окрім акта прибирання технічного поверху підписаного 70-річною жінкою, яка навіть не могла піднятися та перевірити якість виконаних робіт), як того вимагають Рішення Жовтоводської міської ради від 10 липня 2013 № 1229/VI, та від 24 червня 2015 року № 2240-63(І) VI щодо удосконалення роботи та надання послуг по утриманню житлового фонду м. Жовті Води.

Восени та взимку навіть прибирання не здійснювалось. Обстеження та проведення планово-попереджувальних робіт на інженерних мережах не виконувались взагалі.
Електромережі та щитові взагалі не обслуговувались, хоча в тарифі, що ми сплачували була сума на ремонт та придбання необхідних комплектуючих та лампочок. Окрім того, що ми сплачували, ДТЕК відповідно до договору з КП, за експлуатацію мереж в будинку які начебто знаходились на балансі КП сплачувало теж кошти на ремонт та модернізацію даних мереж. Але ситуацію з нашими внутрішньо будинковими мережами ми всі знаємо і бачимо.

З січня 2016 року у нашому будинку було зареєстровано ОСББ. У лютому ми пройшли через сесію процедуру передачі будинку в управління нашого ОСББ. Усі необхідні листи і повідомлення були надані КП «ВЖРЕО». З 1.03.2016 року ми офіційно відмовились від послуг КП «ВЖРЕО».
З боку КП «ВЖРЕО» не було надано реєстрів квартир в яких борги чи переплати за надані послуги, наголошую, за надані послуги.

На прохання надати в користування базу даних особових рахунків, відновити та передати технічну документацію керівництвом КП «ВЖРЕО» було проігноровано.
Будинок та інженерні мережі на момент передачі знаходились в жахливому стані.
Виникає питання, чому повідомлення рознесені і вставлені у двері без намагання поспілкуватися з мешканцями?

Звідки у квитанції з’явився борг на 01.09.2016 р. якщо ми вже більше року управляємо будинком власними силами?
І чому ні депутати, ні місцева влада не реагує на такі дії КП, яке підпорядковане міській раді?
Чому мешканці, які створили ОСББ та власними силами намагаються привести будинки в нормальний стан знову стикаються з беззаконням з боку комунального підприємства?

Євген

43 комментарии на “Лист в редакцію: «Обличчя нашого ВЖРЕО»
 1. это обычное мошенничество — вы сами ответили на свой вопрос — «Звідки у квитанції з’явився борг на 01.09.2016 р. якщо ми вже більше року управляємо будинком власними силами?» — вот и всё, не платите.

 2. Да все это понятно. Вопрос в другом, куда смотрит создатель сего предприятия, горсовет и на каком основании они допустили передачу третьим особам персональных данных. Долги выставляют необоснованные, не подтвержденные актами выполненных работ. Почему на оперативке не звучит, что мы выполнили такой-то объем работ акты с жителями подписаны, претензий не имеют.

 3. Обратите внимание, долги выставляют сейчас домам которые от них ушли в ОСМД.
  Суммы небольшие, именно тот период когда людям надоело платить зарплату аппарату КП «ПЖРЭО», когда на просьбу отремонтировать отмостку у них даже песка не нашлось.

 4. Пусть идут лесом и ПЖРЭО со своими псевдоуслугами и коллекторы.
  За какой х.. им платить вообще?
  пер. Запорожский, 17. Дали отопление, порыв в подвале, позвонил в аварийку — сейчас приедем. За час не приехали. Звоню опять — ответ — а мы не приедем, ждите из ЖЭКа — мы туда им сообщили. Нормальные, не??? короче воду перекрыли спустя 3 часа, когда там как в бассейне можно было плавать.

  • Просьба ко всем делиться такой информацией — это потери, на восполнение которых идут огромные затраты, а обслуживающие организации при этом не выполняют своих обязанностей.

 5. В качестве подсказки:
  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про житлово-комунальні послуги

  Стаття 18. Оформлення претензій споживачів до виконавців

  1. У разі порушення виконавцем умов договору споживач має право викликати його представника для складення та підписання акта-претензії споживача, в якому зазначаються строки, види, показники порушень тощо.

  2. Представник виконавця повинен з’явитися на виклик споживача не пізніше строку, визначеного договором.

  3. Акт-претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюється їхніми підписами. У разі неприбуття представника виконавця в погоджений умовами договору строк або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії він вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі.

  4. Акт-претензія споживача подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає письмово споживачу обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.

  5. Спори щодо задоволення претензій споживачів вирішуються в суді. Споживач має право на досудове вирішення спору шляхом задоволення пред’явленої претензії.

  6. У разі встановлення за результатами аналізу факту погіршення нормованих показників якості води, витрати споживача, які він здійснив при оплаті вартості проведення аналізу води, підлягають компенсації за рахунок виконавця/виробника. Вот так звучит одна из статей ЗУ. Предприятие выполняет свои функции в рамках закона. В законе АКТ не предусмотрен. Учредитель не может вмешиваться в хоздеятельность предприятия-это тоже из законов.

  • Шел бы ты со своими советами, Анатоль! О чем ты бредишь с претензиями когда нужно быстро устранять такой порыв.

   • Александр, а я разве о порыве? Я о законе. И претензия ничего общего с аварийной ситуацией не имеет. Хотя… Обращение о чем? О штатном взаимоотношении заказчика и исполнителя. А при чем авария? А совет можно принимать можно и не принимать, но в суде будут спрашивать по закону, а не по писульке. Надо закон менять, если есть обоснование, а не конституцию Желтых Вод придумывать))

   • Т.н. активисты со своими актами в суде приниматься не будут и вообще будут в стороне, как вот со справками о месте жительства.

 6. Анатоль, а нам і Закона не треба читати, ви ж грамотний — попросіть у КП ВЖРЕО калькуляцію на свій будинок, там нема послуги — ЗАБИРАННЯ КОШТІВ У НАСЕЛЕННЯ длі ТОВ «СЛУЖБА СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ», коли ми були користувачами їх послуг, в договорі про таке ми не підписувалися,
  Звідси ПИТАННЯ; : Гроші платяться з бюджета міста КП ВЖРЕО за виконані послуги, а КП ВЖРЕО використовує їх не за призначенням, місто грязне, не прибране, в будинках ЖАХ, послуги не виконуються, мешканці платять, а їх кошти ЖРЕО використовує не за презначенням?На ТОВАРИСТВО кошти знайшли, а прибрати срач в подвалах, про труби та мережі вже не буду повторюватися, КОШТІВ нема.Для ОСББ коштів нема, допомоги нема, залишіть нас в стані спокою
  КП ВЖРЕО звертаю вашу увагу, нехай ваші юристи пошукають Закон де написано балансоутримувач в минулому робить зараз капітальні ремонти разом з ОСББ.
  ДОБРОГО ВСІМ ДНЯ!

 7. Анатоль, ПКМУ 869 про розрахунок тарифів. Там яитко в перших пунктах сказано розраховується на послуги що фактично надаються.
  Які послуги КП «ВЖРЕО» надаються? Запрошую на екскурсію у підвал та не дах будинку. Та й фасад будівлі теж багато про що скаже про попередніх господарників. А питання з внутрішньобудинковими електромережами та щитовими, які з моменту здачи будинку в експлуатації взагалі не чипались, ні брешу, іноді обміталось павутиння. А гроші КП «ВЖРЕО» брало з нас і з ДТЕК. Нехай депутати з цього приводу на комісії запитають у керівництва КП.
  Поки ще не пізно, та будинки не перейшли в ОСББ, необхідно вимагати привести всі мережі у задовільний стан, та повернути людям кошти, які вони по факту вкрали собі на зарплати, бо слово заробили тут трохи не підходить.
  І до речі усі кошти, що збирає будинок зараз вкладаються повністю в ремонт, і навіть з заборгованостями, цих коштів достатньо щоб нормально вести справи та ремонтувати, наймаючі адекватних та професійних працівників.

 8. Вибачаюсь за помилки та неточності, Але пишу на емоціях бо поради Анатоля виводять із себе. Вони звикли що все керівництво позачергово та на вищому рівні обслуговувалося, будь то керівник БТІ чи працівник виконкому, рука руку миє. А всі інші, то просто електорат, який потрібен тільки перед виборами. За ваше депутатство, що реорганізовано або покращено. Хочаб одній людині допомогли відстояти свої права та вирішити питання тим же актом-притензією до того ж КП «ВЖРЕО». Ваше голосування свого часу усі бачили.

  • Я никому ничего не советую, я пытаюсь подсказать, что закон Украины не предусматривает актов, а предусматривает претензии, вот и все. И еще в суде эмоции не ходят, а скорее пресекаются. А ваши нынешние доброжелатели, даже в лице городского головы, не хотят отвечать за свои проделки, а отправляют в суд. Так что еще раз пподсказываю, ориентируйтесь на закон, а не шпаргалки. ПКМУ это нормативный документ, но ниже по рангу.

   • «… А ваши нынешние доброжелатели, даже в лице городского головы, не хотят отвечать за свои проделки, а отправляют в суд….» Аноним — а когда это нынешний городской голова успел привести в такое состояние город, дома, коммуникации, асфальт, убитость города? Какой у нас городской голова семирукий. Принял в управление цветущий город-сад и за 11 месяцев сделал руины. Владимир Васильевич и как Вы всё успеваете? У Вас наверное сутки из 240 часов состоят, а то и больше. Поделитесь опытом с Аноним. Ему наверное необходимо? :) :) :)

    • Симона, я о его проделках))) и его рекомендациях… А город привели в такое состояние за последние 25 лет. Роль городских голов разная, но далеко не всегда решающая-это аксиома, исходя из законодательства. Но настоящая власть даже не хочет заниматься своими обязанностями по коммунальному хозяйству.
     Стаття 30. Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку

     До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:

     а) власні (самоврядні) повноваження:

     1) управління об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню;

  • Докладываю, что за все время моего депутатства наша фракция никогда не имела большинства. Так что серьезного влияния на ход событий не имела. Хотя во время головы Перькове мы ,совместно с Заводчанами , составляли определенную силу. Так вот было объединение ЖКУ и ЖРЭО, а также теплосети и ТЭЦ. Это дало оптимизировать кадровый состав и улучшить финансовое состояние предприятий. Было предложение объединить все КП под эгидой Управления, но городские головы так и не решились. А это дало бы выгоду в т.ч. в использовании техники. На остальное отвечать не имеет смысла, поскольку нужны факты, а не базарный треп. А вот обратное у меня есть, только это не обо мне и не могу оглашать… А вот интересно, что мне лично такого необычного делал ЖЭК за 35 лет проживания в доме?

   • Вы то Анатоль, то Аноним…Вы как-то определитесь — Кто Вы и Что Вы?
    А зачем разложили на составляющие — эл.сети, ЖЭК, водоканал, ТЭЦ? Всё было в одном. Разломали, наигрались, разворовали…. А теперь что? Соединять? А как из всех директоров и гл.бухгалтеров выбрать одного? Все такие хорошие, белые и пушистые…
    О поступках в законодательстве у славян поётся в песне «…до основания мы разрушим, а потом, мы наш мы новый мир построим, кто был никем, тот станет всем…» А разве сейчас что-то не так? Тут «Пожилой» писал о депутатах «детках-малышах». Очень верно и красиво. Были никем — а стали всем — и все «сидят» в соц.сетях. Классно сидят. И на свободе…

    • Симона, аноним это случайно. Что касается электро, газо и аналогичных это игра избирателя руками избранных. Я говорил о КП, как собственности на определенный момент времени.

 9. Ст. 358 ЦКУ, право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою. Тільки власники мають право колективно визначати долю своєї співвласності, в тому числі визначати виконавця послуг з управління будинком. Співвласники будинку ніколи не приймали колективного рішення про те, що всі функції має виконувати саме ВЖРЕО.

  • Да, Евгений, при такой трактовке я Вам не завидую в случае отчуждения квартиры.Придется Вам к нотариусу идти с N-количеством жителей дома, чтобы они давали свое согласие на отчуждение… Ну и другие приятности могут быть… Я так понимаю ст. 358 ГКУ. Кстати, а чем Вы подтвердите право совместной частичной собственности на многоквартирный дом?

 10. Мои родителям тоже пришла эта бумажка. Сказать пришла это громко сказано. Была просто засунута в дверь. Тоже указано 1.09. И долг в 300 грн. Пишите заявление на директора вжрео с тем, чтоб указали на 01.11. Какой есть долг в двух экземплярах. И когда к вам придет официальный ответ и там окажется нет долга или 50 грн. Можно потрепать тогда нервы и им, и себе…..

 11. Плохо то ,что такие действия предприняло ПЖРЕО не без ведома и согласования с руководством города так как является КП. В основном такие предприятия действуют на основании договора о передаче долга (факторинга) за определенное финансовое вознаграждение. Здесь уже эта тема обсуждалась и писали , что КП ПЖРЕО отдает 20%. Правильно подметили форумчане , что на работы у ПЖРЕО денег нет , а коллекторам есть. Схема обналичивания средств? Может надо проверить меру и заму по ЖКХ эти оборотки. Ведь кто лучше АВВ знает про махинации ПЖРЕО и отсутствие подтверждающих документов на выполнение работ, тупо списывают по суммам начисления населению и вся работа, ведь он активно вникал во времена поддержки инициативной коммунальной группе, и в недавнем сюжете говорил про оплату за фактически выполненные работы, а сейчас ПЖРЕО проводит очередной грабеж населения…
  Вот здесь подробно
  http://www.i-law.kiev.ua/%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8-%D0%B2%D0%B0%D1%81-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B1%D1%83%D1%8E%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA/

 12. питання до начальника управління праці та соціального захисту населення Жовтоводської міської ради Ядикіна Сергія Васильовича — державні кошти використовуються за призначенням?????????
  Вам також КП ВЖРЕО надає калкуляції, кошторис, як і ми ОСББ, а в калькуляції, кошторисі нема послуги ТОВ «СЛУЖБА СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ»
  Діма Чорний звертаюся до ВАС, як до депутата обласної ради — зателефонуйте, і я вам зроблю екскурсію по одному будинку, а захочете і по всім іншим, де ЖАХ, де можна знімати фільми жахів, як використовуються державні кошти за ПРИЗНАЧЕННЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!, як люди отримують гроші не за що
  Будинок треба не по верху ремонтувати — «губки малювати», а серце та душу будинка ремонтувати. А в нас серце та душа будинків так засрана, що ще століттями не вигребетеся. Ми вже виходимо з цього стану, а ви в ньому заростаєтета.
  Самі не робити — іншим не заважайте.
  ДОБРОГО ВСІМ РАНКУ!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Самі не робите — іншим не заважайте. Вибачаюсь за помилки, пре.
  Женя прорвемося. Діма чекаю від вас дзвінка, якщо вам цікава доля будинків нашого міста. Володимир Федорович Гончар, Єгор Борисович Харитонов ВАС також запрошую, ви молоді, вам та вашим дітям жити в цих будинках. БУДЬ ЛАСКА ДАВАЙТЕ ВСЕ ТАКИ ЗРОБИМО ЕКСКУРСІЮ, Олександр Леонідович Плис виклав жахи, за що йому вдячна, та толку, на це навіть ніхто не звернув уваги.
  Погано, що в нас час є телефони, від яких не можна відірватися. МОЛОДЬ міськвиконкому запрошую ще раз НА ЕКСКУРСІЮ

  • НАТАША ШУМ- а кто ваш депутат по этому округу? Может пробуйте с ним сходить на экскурсию

   • С 2 наш депутат був у нас і все бачив, в нашому будинку в подвалі вже порядок, з мережами ще не порядок. Коли звертаюся до депутата Іщенка С.М. по допомогу, чим може допомагає, думаю і далі спрацюємося.
    Те що КП ЖРЕО моїм мешканцям виставляє борги на 01,09,16р., , воно навіть не знає мабуть що ми від них вже пішли.У нас в будинку від дня створення ОСББ, всього один боржник, я нікого не наймала, для цього ми подамо в суд, предоставимо, договора, чеки, акти виконаних робіт, а далі суд хай вирішує, що у КП ЖРЕО ніколи не було, я два роки моніторила роботу КП ВЖРЕО, тепер нехай докажуть свої роботи, на сьогоднішній день, Крохіна Яна Володимирівна не може підготувати для підписання акт виконаних робіт за лютий 2016р., нема що писати, бо в лютому двірник тільки підмела один раз, 8 лютого, більше ніякі роботи не велися, людям перерахунку не було, субсидія кошти перерахувала і все нормально, от чому хотіла б щоб депутат обласної ради, та інша молодь звернули на це увагу, бо вони живуть в таких самих квартирах, як і інші, значить їм всерівно, що їх обкрадають.
    На вибори більше не піду, Живіть далі в цьому свинарнику і обростайте цвіллю, а ми будемо рухатися далі без вас. Корміть далі КП ЖРЕО.
    Ситий голодного не зрозуміє.

 14. Наташа -
  ты надеешься на отклик от молодёжи исполкома? Наивная. Не смеши мои тапки :) А оно им надо? Таки — да. Не надо. Пиар их интересует. а ремонт домов — до этого ещё не доросли. Вот наиграются в продвижении по служебной лестнице… может тогда… на пенсии…вспомнят в каком доме они живут. А может и не вспомнят. До пенсии можно и личную виллу построить.
  Спасение только в наших руках. Главное, что бы нам палки в колёса не ставили. Да, что нам палки, Мы их сломаем и покажем ПЖРЭО, как нужно выполнять услуги. Есть нормальные исполнители услуг. И в нашем городе — тоже.
  Сегодня 30.10.2016 пришли слесаря ЖЭК 4 в дом ул. Франко 22 и очень удивились, что «…система не запущена…». Долго ковырялись и при помощи рувалды и какой-то матери всё же запустили систему … и потекла по трубам ел-еле тёпленькая вода. Ну слава Богу. Сдали дом к отопительному сезону. Странно. А Поляков на оперативке отчитался, что город готов к отопительному сезону. Вот так. С трудом мы продвигаемся к тёплым батареям. Уже и руководство в ЖЭК 4 новое и сотрудники новые, а работают по старому. Ул Гагарина 21, ЖЭК 4, на 3 этаже батареи, как из морозильника. А в ЖЭКе ответили «…подождите, у нас порывы…а Вы потерпите…». Это как? Вот где их (сотрудников) подготавливают к такому обращению с плательщиками услуг? Ведь там 90% старые люди, он всё оплачивают без разбора. Исполнители услуг ЖЭК — Вы тоже будете старыми и сил у Вас не будет, даже кран починить. Откуда такое пренебрежение к немощным людям? Да и вообще к людям. Пересмотрите свою производственную ответственность. Не пожалеете. Наше отношение к Вам идет из Вашего внутреннего настроя к нам. Удачи Вам. И нам в первую очередь. :)

  • Симона, надіюся, побачимо, чи цікаво їм житття міста, чи таке вдаштовує, не зателефонують, зроблю висновок — вони за одно з КП ВЖРЕО, сильно вас в архів КП ВЖРЕО пустили, хтось з міськвиконкома цим переймається чи цікавиться, ні, робіть проекти, викидайте кошти, тошно за цим всім спостерігати і робити вигляд, що нас все влаштовує, маємо що маємо.

 15. Анатоль. Как будучи депутатом с такими знаниями можно было отстаивать интересы громады. Не нужно показывать свою неграмотность. Если нужно, проконсультируйтесь у юриста.
  Если бы вы потрудились то нашли бы разъяснения Монтян по поводу незаконных действий ЖЭКов.

  • Евгений, о чем консультироваться у истерички Монтян? Что конкретно я не знаю? Я отвечал на проблему собственности, а не законности действий ПЖРЭО. Вопрос к Вам по части документа о праве собственности на дом остается в силе. Еще раз для митингующих повторяю, в приличном обществе вес имеют бамаги, а не эмоции…

 16. И к стати, у меня есть уведомление написанное в адрес КП «ПЖРЭО» о том, что я им предлагаю в суде доказать свою правоту и начисление за квартиру. Данное уведомление написано 23.06.15г. Пускай докажут, что они действительно понесли хоть какие-то затраты на содержание имущества которое есть на правах со собственности. Пусть выставят мне и всем соседям, кому пришли такие бумажки, счета с реальными затратами на содержание.

 17. Пришло в личку :) мне переслали -
  «Привет! Не подскажешь, если отключили мне на дом всю воду на 2 дня без предупреждения, а отопления так и не было, можно списать убийство директора ЖЭКа на состояние аффекта ?? Мы ща толпой подъехали к жэку с битами»

 18. Учасники Сьомого Всеукраїнського форуму ОСББ засвідчують, що ОСББ продовжують демонструвати приклади реалізації проектів з підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках, реалізовуючи енергозберігаючі заходи як за власні кошти, так і з залученням кредитних ресурсів. Реальні приклади реалізованих проектів демонструють скорочення споживання ресурсів на рівні багатоквартирних будинків, що в свою чергу забезпечує скорочення споживання газу та забезпечує енергетичну незалежність нашої Країни.

  Поряд з цим ми констатуємо наявність спротиву діяльності ОСББ.

  У зв’язку з цим, ми звертаємося до органів державної влади та місцевого самоврядування із вимогами забезпечити належні умови для збереження та модернізації житлового фонду населення України шляхом вирішення проблем створення та діяльності ОСББ. Для цього необхідно:

  Верховній Раді України:

  У проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» передбачити видатки на фінансування Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2017 рік в частині стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів.

  Внести зміни в Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» доповнивши статтю 1 після пункту 3 новим пунктом 3-1 такого змісту: «Індивідуальний поквартирний комерційний лічильник газу — засіб вимірювальної техніки, який встановлюється в межах кожного окремої квартири домоволодіння і використовується для вимірювання, запам’ятовування та відображення об’єму газу, що проходить через квартиру».

  Прийняти проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо земельних ділянок багатоквартирних будинків» (реєстр.№ 3576 від 03.12.2015);

  Внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині встановлення відповідальності за порушення строку передачі попереднім балансоутримувачем та/або управителем будинку технічної документації на будинок та неправомірну відмову у її наданні, а саме:
  — додати статтю 149-2. «Порушення строку передачі технічної та іншої передбаченої законодавством документації на багатоквартирний будинок, в якому створено ОСББ

  Порушення особою, яка здійснювала управління багатоквартирним будинком та/або балансоутримання до створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), строків передачі технічної та іншої передбаченої законодавством документації на багатоквартирний будинок,

  - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Закріпити в Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»:

  1) відсутність вимоги щодо нотаріального посвідчення підписів на Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

  2) відсутність вимоги щодо нотаріального посвідчення підпису на установчому документі юридичної особи, а саме ОСББ та Асоціацій ОСББ;

  3) відсутність плати за реєстрацію змін до відомостей про ОСББ та Асоціацій ОСББ, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

  Кабінету Міністрів України:

  Прийняти зміни до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2016 роки щодо продовження на 2017-2024 рік.

  Забезпечити подання до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» видатків на фінансування Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2017 рік у розмірі 1,9 млрд.грн.

  Забезпечити своєчасність (щомісяця в повному обсязі) відшкодування державою об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку витрат з надання населенню, що проживає в багатоквартирних будинках, у яких створено об’єднання, пільг та субсидій.

  Запровадити монетизацію пільг та субсидій.

  Внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків»:

  — встановити обов’язок колишніх балансоутримувачів завершити процедуру списання з балансу усіх багатоквартирних будинків до 1 січня 2018 року;

  — доопрацювати Додаток «Акт про списання багатоквартирного будинку з балансу» доповнивши його інформацією, яка міститься в Акті приймання-передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, який є додатком до Постанови Кабінету Міністрів України №1521 від 11 жовтня 2002 року.

  Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 року №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

  Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України:

  Внести зміни до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 27.08.2003 № 141 в частині приведення Типового договору відносин власників житлових і нежитлових приміщень та управителя у відповідність вимогам чинного законодавства, в тому числі щодо термінології.

  Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

  Внести зміни до постанови НКРЕ від 31.07.1996 № 28 доповнивши Правила користування електричною енергією:

  — Пункт 3.1. Правил користування електричною енергією новим абзацом в такій редакції:

  При зміні форми управління багатоквартирним будинком електропередавальна організація (постачальник електричної енергії) або колишній балансоутримувач(управитель) не має права здійснювати демонтаж (зняття) розрахункових засобів обліку встановлених в місцях, передбачених проектними рішеннями цього будинку.

  — Пункт 5.4 Правил користування електричною енергією новим підпунктом 5.4.1 в такій редакції:

  Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку для укладання договору про постачання електричної енергії на технічні цілі багатоквартирного будинку, щодо якого раніше укладався договір про постачання електричної енергії з іншим споживачем, має надати постачальнику електричної енергії за регульованим тарифом такі документи:

  1) заяву щодо укладання договору про постачання електричної енергії із зазначенням місцезнаходження та банківських реквізитів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

  2) виписку з Єдиного реєстру юридичних осіб;

  3) рішення установчих зборів про створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку;

  4) статут об’єднання співвласників багатоквартирного будинку;

  5) рішення правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку про надання повноважень голові правління або іншій уповноваженій особі на укладання договору про постачання електроенергії із зазначенням адреси багатоквартирного будинку.

  — Пункт 6.6 Правил користування електричною енергією новим абзацом в такій редакції:

  Встановити, що розрахунковим періодом для встановлення розміру оплати спожитої електричної енергії для об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, яка витрачається на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків є календарний місяць. Плата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію вноситься не пізніше 10 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну.

  Забезпечити подання до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» наступних змін:

  Доповнити статтю 1 «Визначення термінів» новим пунктом в такій редакції:

  Індивідуальний поквартирний комерційний лічильник газу — засіб вимірювальної техніки, який встановлюється в межах кожної окремої квартири багатоквартирного будинку і використовується для вимірювання, запам’ятовування та відображення об’єму газу, що проходить через квартиру.

  Зобов’язати ліцензіатів з транспортування природного газу розподільними трубопроводами встановити прилади обліку на газорегуляторних пунктах (ГРП).

  Внести до інвестиційних програм операторів газорозподільних мереж інсталяції (установку) поквартирних комерційних індивідуальних вузлів обліку газу та чітко визначити, що вартість індивідуальних поквартирних комерційних лічильників газу входить в складову ціни на природний газ (тариф на послуги з розподілу природного газу).

  Визначити що встановлення загальнобудинкових вузлів обліку природного газу проводиться тільки за умови встановлення поквартирних лічильників газу, встановлених за рахунок операторів газорозподільних мереж.

  У разі не встановлення населенню у строки, зазначені у підпункті 1 пункту 1 статті 6 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», індивідуальних поквартирних комерційних лічильників газу з вини суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, припинення розподілу природного газу таким споживачам забороняється, а його облік до моменту встановлення таких лічильників газу здійснюється за нормами споживання, встановленими Кабінетом Міністрів України від 23 березня 2016 р. № 203.

  Надати роз’яснення операторам газорозподільних мереж про те, що їх дії щодо нав’язування встановлення загальнобудинкового вузла обліку на будинках, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, не мають законних підстав.

  Фонду державного майна та органам місцевого самоврядування:

  Провести реєстрацію в установленому порядку права відповідно державної або комунальної власності на окремі квартири, що належать, відповідно, до державної або до комунальної форми власності у багатоквартирних будинках;

  Визначити осіб та надати їм повноваження для представлення інтересів власника квартир та/або нежитлових приміщень, які знаходяться в державній та комунальній власності, при створенні та діяльності ОСББ.

 19. А, тогда ссори. Не увидел, с мобилки. Хотя если и не мне, тогда не понятно чем эта подсказка поможет людям в борьбе с коллекторами.

 20. А частные исполнители не будут мендальничать. Ведь это Вы избрали такой путь на выборах?

 21. Как я понимаю уже поздно, ведь письменного подтверждения , т.е
  Акта- претензии нет.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar