Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | м. Жовті Води: відбулись спеціальні об’єктові тренування на гідрометалургійному заводі ДП «Схід ГЗК»

м. Жовті Води: відбулись спеціальні об’єктові тренування на гідрометалургійному заводі ДП «Схід ГЗК»

6 листопада, у місті Жовті Води проведено спеціальні об’єктові тренування на складі кислоти гідрометалургійного заводу державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

До навчань залучались 39 державна пожежно-рятувальна частина по охороні міста Жовті Води та 38 державна пожежно-рятувальна частина по охороні ДП «Схід ГЗК» 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, бригада швидкої медичної допомоги, представники поліції, державного воєнізованого гірничо-рятувального загону ДСНС України, співробітники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та адміністрація підприємства.

Метою навчань стало відпрацювання спільних дій служб цивільного захисту міста, адміністрації та працівників об’єкта при  ліквідації надзвичайної ситуації з виливом небезпечної хімічної речовини на хімічно-небезпечному об’єкті.

За тактичним задумом, в результаті корозії матеріалу резервуара з сірчаною кислотою об’ємом 600 куб.м., відбулося його руйнування з подальшим виливом кислоти в піддон.

Під час аварії дозувальник знаходився поблизу резервуару, в результаті чого кислота потрапила на його одяг і він отримав опіки.

Особовим складом державного воєнізованого гірничо-рятувального загону проведено розвідку, виявлено постраждалого, якому надано домедичну допомогу та передано медичним працівникам.

Далі проведено аналіз повітряного середовища, результати якого показали, що у повітрі знаходиться небезпечна хімічна речовина.

Для обмеження поширення та осадження хмари небезпечної хімічної речовини, вогнеборцями подано водяну завісу.

Після ліквідації аварії, особовий склад, який залучався до робіт, пройшов санітарну обробку та провів відповідну спеціальну обробку транспорту.

По закінченню тренувань керівництвом Жовтоводського гарнізону ДСНС проаналізовано взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів та служб цивільного захисту міста.

В ході спільних навчань всі служби на належному рівні продемонстрували готовність до ліквідації виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar