Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Майно «Стратегії» передали на господарювання Водоканалу. Що далі?

Майно «Стратегії» передали на господарювання Водоканалу. Що далі?

Як стало відомо на минулому тижні, майном колишнього інститут підприємства «Стратегія» тепер опікуватиметься КП «Жовтоводський водоканал». Таке рішення прийняли депутати обласної ради на засіданні 16 березня. Мотивували тим, що майно інститут почало розходитися по рукам. Його розтягували по навчальним закладам, хоча, як виявляється, не мали на це права. Так, частину комп’ютерного оснащення ще восени отримав Жовтоводський педагогічний коледж. До речі, цей процес проходив у присутності представників з Департаменту освіти та науки ДніпроОДА. Ще частину майна передали Західно-Дніпровському центру професійно-технічної освіти. Зараз виявляється, що ці дії були незаконні, адже голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов так і не підписав документ про результати інвентаризації майна інституту. Тим часом, в «Стратегії» почали вирізати їдальню і актовий зал.
12 березня відбулось засідання постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, на яке приїхали і жовтоводці — директори Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти та Жовтоводського педагогічного коледжу Віктор Циган і Світлана Канівець. За їх словами, три навчальні заклади — колишня «Стратегія», ПТУ і педучилище домовилися про розподіл майна. Склали акт з підписами членів комісії, яка передає майно і підписами тих, хто приймає. Залишалося отримати підпис Гліба Прігунова. Тепер директорам пропонують звертатися до суду та називаюить їхні дії незаконними. Про це пише видання «Інформатор».
Жовтоводська міська рада направляла до області звернення з проханням отримати право розпоряджатися майном колишньої «Стратегії», але обласні депутати надали таке право Жовтоводському водоканалу. За словами керівника КП «Жовтоводський водоканал» Олени Харитонової, буде створена нова інвентаризаційна комісія, до складу якої увійдуть представники обласної ради, БТІ та Жовтоводського водоканалу. Як повідомляє «Інформатор», на засіданні комісії 12 березня депутат облради Дмитро Чорний попросив повернути актовий зал і їдальню на місце, і нагадав, що замість «Стратегії» в будівлі може розташуватися, наприклад, відділення водоканалу. Якщо так станеться, плани жовтоводської влади щодо створення там Центру адміністративних та соціальних послуг накриються мідним тазом. Слідкуємо за подіями.

 

 

3 комментарии на “Майно «Стратегії» передали на господарювання Водоканалу. Що далі?
  1. Что за бред, сколько можно, ничего там не вырезалось. По поводу столовой и актового зала, пускай Черный придет в ЗДЦПТО и посмотрит куда все дели.

  2. Парти і комп»ютери заберуть у дітей і передадуть Водоканалу? А навіщо Водоканалу парти?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar