Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Марафонці із Жовтих Вод перемогли на міжнародних змаганнях

Марафонці із Жовтих Вод перемогли на міжнародних змаганнях

Минулого тижня наші земляки вкотре відзначилися на міжнародних змаганнях. Цього разу своїми спортивними досягненнями порадували марафонці Олександр Сітковський та Анатолій Бондаренко.

Олександр Сітковський

18 березня відбувся 73-й за ліком Сеульський Міжнародний Марафон, де не обійшлось без українців!

39-ти річний жовтоводський легкоатлет Олександр Сітковський показав надзвичайний час – дві години десять хвилин та десять секунд знадобилось йому, щоб пробігти 42195 метрів, у фінішному протоколі цього часу вистачило на 9 підсумкове місце.

Варто відзначити, що показаний Олександром час є другим результатом в європейському топ-листі. Також 2:10:10 є найшвидшим часом серед українців за останні 3 роки: 25 січня 2015 року в Маракеші Олександр показав 2:09:11, що і є його особистим рекордом.

Анатолій Бондаренко

Уперше в історії збірна України взяла участь у змаганнях під егідою Асоціації балканських федерацій легкої атлетики (ABAF). Дебютним для наших атлетів став чемпіонат ABAF з марафонського бігу, який проводився у рамках міжнародного марафону у Лімассолі (Кіпр) 18 березня.

Україну на чемпіонаті представляли два атлети – Анатолій Бондаренко (з Жовтих Вод) і Катерина Карманенко.

Анатолій Бондаренко фінішував третім у загальному заліку марафону у Лімасолі (2:38.59 год). У рамках же чемпіонату ABAF з марафону Анатолій виборов «золото».