Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Мешканка Жовтих Вод подала петицію з проханням закрити пункт прийому металобрухту

Мешканка Жовтих Вод подала петицію з проханням закрити пункт прийому металобрухту

У Єдиній системі місцевих петицій з’явилась поки що єдина петиція, збір підписів на яку триває. Йдеться про закриття одного з пунктів прийому металобрухту. Автор петиції Інна Вішнякова каже: «З такими темпами, як зараз металісти бомблять двори, незабаром в місті нічого не залишиться».

«Приймають вiдкрито не ховаючись! Цигани, алкоголiки стали невід’ємною частиною нашого життя, буває страшно проходити повз їхнього будинку.
Неодноразово приїзджала полiцiя, але через тиждень велика вантажiвка знову стояла на погрузцi. Приймають все і не дивляться, що це було вкрадено, бо добре розумiють що металу майже не залишилось, i що 99 % металу краденого» — йдеться у петиції.

Для того, щоб петиція була розглянута, вона має набрати 100 підписів. Автор петиції сподівається, що жовтоводці підтримають її.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar