Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Міська влада переходить на мобільний зв’язок

Міська влада переходить на мобільний зв’язок

В міськвиконкомі та бюджетних установах з’являться мобільні телефони, куди зможуть телефонувати усі жовтоводці. До осучаснення зворотнього зв’язку з народом владу підштовхнули крадії кабелю.

До цих пір в жовтоводському міськвиконкомі та інших державних установах працювали лише телефони стаціонарного зв’язку. Це створювало певні незручності для мешканців, які від послуг «Укртелекому» вже відмовились, адже телефонувати з мобільного на міський телефон – задоволення недешеве. Відтепер з міскою владою можна зв’язатися по мобільному. На сесії міської ради в середу депутати дозволили виконавчим органам влади придбати та використовувати мобільні телефони «економ» класу.

У зв’язку з тим, що почастішали крадіжки кабельної продукції, головна будівля міста також може залишитися без телекомунікацій. Окрім того, через мобільні телефони планують здійснювати смс-інформування населення про надані послуги.

«70% абонентів в місті вже не мають стаціонарного зв’язку, тому є необхідність ввести мобільні номери. Окрім того, жовтоводців повинні інформувати про надані послуги Управління соціального захисту населення та Центр надання адміністративних послуг» — повідомила заступник міського голови Ірина Олініченко. За нормами законодавства, вартість телефонів не повинна перевищувати 1200 гривень.

Тож незабаром ми повідомимо нашим читачам мобільні номери, за якими жовтоводці зможуть зв’язуватися з міським керівництвом.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar