Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Міський голова не погодив відкриття НВК «Перспектива», але школу все-одно відкрили

Міський голова не погодив відкриття НВК «Перспектива», але школу все-одно відкрили

Яскрава, оновлена, не схожа на інші навчальні заклади НВК «Перспектива» (школа №6) повністю реконструйована. Поруч зі школою будується новий стадіон. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова обласної адміністрації Валентин Резніченко.

«У ЗМІ цю школу називають «найяскравішою в Україні». Автор проекту — архітектор з Дніпра Alex Valentirov. Він же запроектував садок в Обухівці, школи в Петриківці, Покрові та інших населених пунктах області. Точно такий же буде після реконструкції 13-а школа в Дніпрі, — пише В. Резніченко, — Родзинкою школи став пандус з підігрівом і датчиками, які автоматично включають підігрів, коли це необхідно. Зараз в Дніпропетровській області реконструюємо більше 30-и шкіл. Спасибі всім платникам податків і реформу Децентралізації».

Але  міський голова Володимир Абрамов вважає, що зарано впускати дітей в недоремонтоване приміщення. «Мене неодноразово звинувачували в тому, що я усіляко заважаю відкриттю школи №6. Скажу так: для того, щоб прийняти цей об’єкт і дозволити дітям перебувати в даній будівлі без шкоди для здоров’я, потрібні підтверджуючі документи, а саме: сертифікат готовності і сертифікат на матеріали, – каже міський голова, — При візуальному огляді нами були виявлені помітні недоліки об’єкта: патьоки фарби, не міцна конструкція, гнучкі відливи, та ще й дирявий дах, який у лютому місяці протікав, і лише в березні були усунені несправності. На сьогоднішній день проведено першу експертизу на вміст шкідливих речовин в класах, де будуть знаходитись діти. Поки що результати не втішні і ми не можемо впустити їх в приміщення, де рівень шкідливих речовин перевищує норму. Чекаємо результатів другої експертизи. Всі розуміють, що за стан учнів під час перебування у школі відповідає директор. Думаю, моє рішення керівництво школи підтримає».

В. Абрамов наголосив, що міськрада не давала згоди і не обирала школу, яка буде ремонтуватися. Це рішення приймали виключно на рівні області. Також у міськвиконкомі повідомили, що без підписаного міськрадою акту готовності навчальний процес у школі №6 розпочатися не може.

Втім, 16 квітня школу урочисто відкрили за участю представників обладміністрації і діти сіли за шкільні парти. У мерії це поки що ніяк не коментують. Відомо, що міський голова вже два дні знаходиться у відрядженні.

7 комментарии на “Міський голова не погодив відкриття НВК «Перспектива», але школу все-одно відкрили
  1. Как могли открыть школу без акта готовности? Что исполком не контролирует школы и учебный процес?

    • Там смотрящий не исполком, а безработный депутат облсовета со строительным образованием!
      Правда по специальности не работал ни дня…))))

  2. А родители чем думают? ОГА, которая должна быть ликвидирована согласно предвыборной программы Порошенко, жертвует детьми ради своего пиара. А что говорят правоохранительные службы, почему школа не была опечатана?

  3. Мера НЕТ-как возможно открытие школы где есть угроза жизни детей? Почему мер не обращается в прокуратуру и полицию?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar