Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Міський голова відмовився від продовження опалювального сезону. Проблему зі світлом вирішено

Міський голова відмовився від продовження опалювального сезону. Проблему зі світлом вирішено

5 комментарии на “Міський голова відмовився від продовження опалювального сезону. Проблему зі світлом вирішено
 1. Мер по хаски себя ведет , достаточно квалифицированных людей городе, а то что км ВЖРЭО банкнот, так это его прямая вина, ведь никто иной как он подписывай контрак с директором, и он же не разогнать в свое время это код до начиная с гл. Буха, гл. Инженера и т,д.

 2. После сегодняшнего лично у меня ОН вызвал глубокое отвращение ! ! ! МЕДАЛИ НЕ ТЯНУТ В НИЗ ?!?!??!

 3. В Україні уряд обмежив можливість відмови від послуг центрального опалення та гарячого водопостачання.

  Замінити комунальний сервіс на приватний котел або бойлер можна буде лише в тому випадку, якщо не менше половини мешканців уже відрізали свої квартири від загальної труби, повідомляє UBR.

  Чиновники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальних послуг свої ініціативи пояснюють положеннями нового закону про ЖКП, який набрав чинності 1 травня 2019 року.

  Зокрема, документ передбачає право власника квартири відмовитися від зазначених комунальних послуг лише в тому випадку, якщо до моменту запуску закону не менше половини власників житла і нежитлових приміщень уже відмовилися від них.

  Заявки на відключення збиратиме місцева влада. Вона ж повинна буде розмістити на офіційному сайті повний список будинків, у яких уже відключені від централізованих послуг половина і більше квартир.

  У заяві необхідно виписати причини відключення, а також вказати альтернативи, якими можна замінити комунальну послугу.

  У відповідь комісія дасть рекомендації, як саме можна технічно реалізувати відключення, а також порадить, де і в якому обсязі збирати техумови для проектної документації.

  Процедуру відключення необхідно провести до 1 жовтня і за умови, що вона не перешкодить подальшому постачанню інших квартир загальноміським опаленням і гарячою водою.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar