Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Місто чекає на рішення влади щодо посилення карантинних заходів

Місто чекає на рішення влади щодо посилення карантинних заходів

Все більше жовтоводців охоплюють панічні настрої з приводу епідемії коронавірусу та наслідків карантину, який було введено в місті на минулому тижні. Поки що мова йде про призупинення навчального процесу в закладах освіти, відміни масових та спортивних заходів. Але містом швидко розходяться чутки про те, що магазини та заклади громадського харчування будуть зачинятись, а це означає, що необхідно терміново скуповувати продукти та предмети домашнього вжитку. Деякі непродуктові магазини станом на понеділок, 16 березня, дійсно були зачинені. Але за рішенням власників. Офіційної ж постанови про посилення карантинних заходів, в тому числі, обмеження роботи підприємств, торгових об’єктів тощо наразі немає. Поки що міське керівництво спільно з медиками розробляють алгоритм дій. У вівторок, 17 березня, має відбутись засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, на якій буде визначено наступний етап карантину в місті. Жовтоводців закликають не панікувати, зберігати спокій, але бути самоусвідомленими, намагатись обмежувати контакти та залишатися вдома, якщо відчуваєте нездужання. Особливо це стосується тих, хто нещодавно повернувся з-за кордону. Також городян просять контролювати місцеперебування дітей – багато з них гуляють на вулиці, у той час, як повинні знаходитись вдома. Окрім того, у вівторок відбудеться розширений брифінг щодо запобігання занесення та поширення
коронавірусу COVID-19 на території м.Жовті Води, під час якого представники міської влади та медики нададуть жовтоводцям детальну інформацію про подальші дії та готовність міста до можливої епідемії.

Один комментарий на “Місто чекає на рішення влади щодо посилення карантинних заходів
 1. https://www.kmu.gov.ua/news/shcho-dozvoleno-shcho-zaboroneno-do-24-kvitnya-postanova-uryadu-239
  Що дозволено, а що заборонено до 24 квітня – постанова Уряду № 239
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 березня 2020 року

  Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239.

  Даним рішенням внесено зміни до постанов № 211 та № 215, № 228, № 287, № 291, що стосуються продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня.

  Зокрема, йдеться про заборону відвідування закладів освіти її здобувачами.

  Також заборонена діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

  Крім того, до 24 квітня заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні; пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

  Також продовжено до 24 квітня закриття пунктів пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень та КПП на в’їзд-виїзд на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

  Однак, відповідно до урядової постанови № 239 дозволено певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту.

  Зокрема:

  - Діяльність закладів громадського харчування щодо адресної доставки замовлень.

  - Торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку.

  - Провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.

  - Перевезення легковими автомобілями.

  - Перевезення службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції.

  - Перевезення у трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяється кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar