Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Молоде населення вражають смертельні хвороби

Молоде населення вражають смертельні хвороби

Молоде населення вражають смертельні хвороби

Сумна статистика від медиків: в Жовтих Водах молодшають інсульти та онкологічні захворювання. Все частіше на лікарняних ліжках опиняються молоді, працюючі люди.

Про це повідомляє в.о. начальника СМСЧ-9 Неля Тарасьєва. Так, днями до лікарні потрапила жінка віком 36 років з геморагічним інсультом. Це дуже молодий вік для інсультів, та й на гіпертонію хвора не страждала, зазначають медики. Окрім того, багато пацієнтів страждають на шлунково-кишкові хвороби, які у багатьох випадках переростають в онкологію. «Якщо за часів, коли працювала шахта, у нас більше спостерігалася онкологія бронхолегенової системи, то зараз дуже часто надходять пацієнти з непрохідністю кишківника. Під час операцій стає зрозуміло, що це  онкологія. Під час свят двоє жовтоводців оперувались з непрохідністю. Один з них з березня почувався погано, але не вистачало часу сходити до лікаря. Аж поки пухлина не призвела до критичного стану.» — каже Н. Тарасьєва.

Загалом в Жовтих Водах продовжується тенденція до скорочення загальної чисельності населення. Так, у травні на території міста проживало 45 тисяч 377 осіб. З початку року  жовтоводців стало менше на 141 людину.

За цей час народилося 113 малюків, а з життя пішло 279 осіб. Кількість померлих, як і раніше, перевищує число народжених в 2,5 рази.

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar