Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Молодий чоловік вкоротив собі життя під Новий рік

Молодий чоловік вкоротив собі життя під Новий рік

1 січня в лісопосадці поблизу автовокзалу було знайдено тіло чоловіка. Як повідомили в поліції, він вчинив самогубство, повісившись на дереві.

Тіло виявили випадкові перехожі. Правоохоронці швидко встановили особу загиблого. 23-річний хлопець не був мешканцем Жовтих Вод. Він приїхав до нашого міста з іншого району. Відомо, що загиблий не вживав наркотичні засоби та вів звичайний спосіб життя. З якою метою він завітав до Жовтих Вод та що змусило молоду людину накласти на себе руки в Новий рік – поки залишається загадкою. Ніякої записки або іншого пояснення свого вчинку він не залишив. Проте правоохоронці стверджують, що ознак насильницької смерті не виявлено. Хлопець мав при собі гроші, мобільний телефон та барсетку. Він зрізав з неї ремінець, але його довжини не вистачило, тоді самогубець скористався рукавом від власного светра.

Наразі триває слідство.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar