Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | На Дніпропетровщині оголошено штормове попередження

На Дніпропетровщині оголошено штормове попередження

Відповідно до оперативної інформації №1 від 02.01.2019 Українського гідрометеорологічного центру, в наслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях очікується ускладнення погодних умов: вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с, місцями в Приазов’ї 25 м/с, хуртовини, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, приріст снігового покриву 15-20 сантиметрів; протягом ночі 5 січня послаблення, вдень 5 січня припинення опадів і явищ. Ускладнення погодних умов 4-5 січня відповідає І рівню небезпечності.

За уточненими даними Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології від 02.01.2019, 4 січня вдень та вночі 5 січня очікується сніг, мокрий сніг, на сході області (Новомосковський, Солонянський, Синельниківський, Павлоградський, Покровський, Васильківський, Юрі`ївський, Петропавлівський, Межівський райони) значний сніг, мокрий сніг. Місцями хуртовини, ожеледь, налипання мокрого снігу, посилення північно-східного вітру до 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. Приріст снігового покриву висотою 10-15 см.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.

 

Один комментарий на “На Дніпропетровщині оголошено штормове попередження

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar