Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | На Новий рік в місті буде дві ялинки

На Новий рік в місті буде дві ялинки

Новорічні свята жовтоводці, як і в минулому році, відзначатимуть біля ялинок, які встановлять в старому та у новому районах. Одна «лісова красуня» стоятиме в парку Слави, інша – на Бульварі Свободи біля кафе «Добробут». 

Місця розташування ялинок не зміняться, але вони будуть огорожені. Негативний досвід минулого року показав, що жовтоводці не цінують краси і легко її псують. Це питання розглядалось під час сесії міської ради. Депутати приймали рішення про виділення коштів на монтаж та охорону новорічних ялинок, а також, на закупівлю ялинкових прикрас. За словами очільника міста Володимира Абрамова, у минулому році новорічні прикраси були розкрадені, тому планувалось придбати нові іграшки.  Проте, депутатська комісія не погодила виділення коштів на іграшки. На думку влади, ялинки зараз не на часі, в місті існують більш нагальні проблеми. Але міський голова зауважив, що на придбання прикрас необхідно усього 20-30 тисяч гривень і звернувся до приватних підприємців з проханням надати благодійну допомогу.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar