Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | На в’їзді до Дніпропетровщини правоохоронці зупинили автомобіль зі зброєю

На в’їзді до Дніпропетровщини правоохоронці зупинили автомобіль зі зброєю

На виконання доручення Президента України Служба безпеки України проводить спецоперації з виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї. У ході проведення фільтраційних заходів на блокпостах Дніпропетровського регіону СБУ спільно з МВС не допустила ввезення на територію області засобів ураження з району антитерористичної операції.
5 травня ц.р. на блокпосту с. Андронівка Межівського району Дніпропетровської області на вимогу правоохоронців було зупинено мікроавтобус для проведення перевірки.
Співробітники СБУ та МВС виявили в автомобілі шість гранатометів «РПГ-22», автомат «АКС-74», п’ятнадцять споряджених магазинів до АК-74, понад два десятки гранат «РГД-5» та «Ф-1» із запалами, сигнальну міну, тротилову шашку, детонатори, три снаряди калібру 30 мм, більше п’яти тисяч набоїв різного калібру, цинкові ящики з гранатами ВОГ-25 до підствольного гранатомету. Відповідні документи на засоби ураження були відсутні.
Слідчими УСБУ у Дніпропетровській області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Засоби ураження вилучені та відправлені на експертизу. Триває слідство.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar