Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Надійний фундамент

Надійний фундамент

Реконструкція огорожі навколо майбутнього територіально-діагностичного Центру продовжується. Стару огорожу повністю зносять і поетапно будують надійний і міцний фундамент для нового паркану. Зараз вже практично підготовлений каркас для заливки бетону. Роботи проводяться щодня, будівельники дотримуються правил карантинного режиму і знаходяться в масках, не дивлячись на денну спеку.

7

12 комментарии на “Надійний фундамент
 1. Вопрос: кто выполняет эти работы и куда используют б(у,

  красный кирпич и чугунные элементы забора?

  • Этот забор был металлический, кузнечной работы и стоит очень дорого и ждет его судьба памятника ЛЕНИНА и ворот которые стояли на центральном входе стадиона.

 2. Чугунные элементы забора забрали в музей чугунного литья в г. Касли, як неперевершений зразок перетворення звичайного заліза в чавун неймовірними зусиллями такого собі видатного ливарника — АНОНІМА о 21.23.

 3. Що стосується шматків червоної цегли — не можу стверджувати, але можу припустити, що наші місцеві ділки з недоторканністю вже спробували домовитися з якою-небудь там Голландією, чи там Люксембургом на постачання яскравої цегляної підсипки доріжок у парках. При умові: по 50 кг б/у цегли у ящиках з карпатського буку-кругляка вагою 300 кг кожний. Але ж то таке… Припущення.

 4. І хто виконує роботи… Анонім — Ви не повірете ! Люди ! Та Вас мабуть таке не хвилює. Вас хвилюють — чиї гроші. Заспокоювати не буду — Ваші. І розподіляєте не Ви, а виконавча влада. А Вам чи розуму, чи й надалі неспокою у ві сні.

 5. РОСТ и чего ты так разволновался? Почему не озвучил исполнителя работ и суму которую заплатит исполком за эту работу?

 6. Анонімус ! Та я спокійна й завжди усміхнена, дивлячись на таких анонімних цікавликів з шилом в голові-сраці. Повір, будь-ласка — зовсім не хвилююсь, як курган поряд з будівницьтвом того паркану. І який став так тебе тіліпати дурними питаннями, немов вітер драну ганчірку на дроті..

 7. Доречі. Жодної розумної пропозиції, чи хоча б якогось розмірковування про корисне, позитиву з боку анналонімусів. Ні —
  всі висери зі знаком питання й просякнуті жовчю. Важко мабуть жити з такою образою на оточуючий світ і може викликати до таких А лише співчуття.

 8. РОСТ ВСЕЗНАЮЩИЙ озвучь сколько стоят демонтированные части металлического , кованного, ручной работы забора и где эти части находятся ?

 9. РОСТ а ты думаешь что ты самое умное? Но почему ты не отвечаешь сколько бюджетных денег будет потрачено и кому ? А еще я очень хочу чтобы такие как ты не разворовывали городское имущество и провели реставрацию металлических конструкций забора и восстановили его !!!

 10. І знову запитання… Ну що тут поробиш. Та вже навіть й той цуцуй — охоронець гімназії знає, що те залізо на зберігання забрали на подвірья лікарняного містечка. А все ж-таки, дай запитаю…
  Ото таке воно, ЛЮБОЗНАТЕЛЬНОЕ, невгамонне під ковдрою.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar