Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | НАРОДНИЙ ВИБІР

НАРОДНИЙ ВИБІР

Найпопулярніші девайси серед українців

В наш час кожен другий серед української молоді не мислить свого життя без електроніки. Уже з раннього віку дітей притягує телефон чи планшет. І це зрозуміло, адже прогрес не стоїть на місці. Сучасні передові технології цікавлять українське молоде покоління. Хтось обирає товар дешевше, а хтось шукає якісний і зручний в користуванні. Серед усіх брендів електроніки можна зробити для себе оптимальний вибір: співвідношення ціни і якості.

Зачасту телефони, ноутбуки і планшети українці купують в інтернет-магазинах. Наприклад, за даними Genius, найбільш відвідуваним в Україні є сервіс OLX ( після Google,YouTube і Facebook). База ресурсу налічує 11.3 млн оголошень. Кожен другий український онлайн-користувач заходить на OLX мінімум раз на місяць. Дослідження GYM показали, що через інтернет українці здебільшого купують електроніку — майже 50% від усіх покупок у мережі. За даними OLX  за рік там придбали понад 3 млн електронних товарів. І не дивно, адже в середньому у кожного українського онлайн-шопера у розпорядженні 3-4 девайси. Зазвичай серед них неодмінно знайдеться ноутбук, планшет, електронна книга.

Із більш ніж 40 брендів ноутбуків найчастіше українці обирали ASUS та HP, а моделі Apple не увійшли навіть в ТОП-5. Проте iPad продавався найкраще серед планшетів у першому півріччі 2018р.

Отже, до вашої уваги ТОП-5 брендів планшетів року:

1. Apple-25%

2. Samsung-15%

3. Asus-11%

4. Lenovo-10%

5. Prestigio-3%.

ТОП-5 брендів ноутбуків року:

1-2. Asus та HP-17%

3. Lenovo-15,8%

4. Aser-13%

5. Dell-9.1%.

Здається, що PocketBook- це iPhone серед електронних книг. Бренд забрав на себе майже 40% усіх покупок.

ТОП-5 брендів електронних книг:

1. PocketBook-39%

2.Kindle-28%

3. Nook-8%

4. Sony-7%

5.Wexler-3%

Таким є вибір українців у 2018 році.

Жовтоводці здебільшого надають перевагу розумному співвідношенню ціни-якості. SAMSUNG припав до душі більшості молоді. Про це дивіться у бліц-опитуванні на нашому каналі.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar