Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Навчальні заклади міста перейдуть на «автономку»

Навчальні заклади міста перейдуть на «автономку»

В наступному навчальному році в більшості жовтоводських шкіл та дитячих садків з’явиться автономне опалення. Таку новину анонсує міська влада. Будівництво котелень в навчальних закладах інвестуватиме приватна компанія з Києва.
Не дивлячись на те, що централізоване опалення, на думку міського голови Володимира Абрамова, є найкращим та найдешевшим варіантом обігріву, жовтоводські діти все ж таки будуть грітися за рахунок індивідуальних котлів. Відбуватиметься це вже наступної осені. В п’ятнадцяти навчальних закладах міста планують встановити автономне опалення, не витратив на це з бюджету ані копійки. «В Жовті Води заходить інвестор, який за власні кошти будуватиме котельні – електричні та газові. Всі школи та дитячі садки, де немає автономного опалення, матимуть його» — заявив міський голова Володимир Абрамов. На минулому тижні сесія міської ради вже дала дозвіл Жовтоводському відділу освіти на передачу в тимчасову оренду п’ятнадцяти підвальних приміщень та топочних вузлів освітніх закладів. Роботи мають розпочатися в травні, і до кінця літа вже завершаться. Що за компанія стане «чарівником на блакитному гвинтокрилі» — в міськвиконкомі поки тримають в таємниці. Та й не дивно, адже потенційний інвестор ще має виграти конкурс ProZorro.

3 комментарии на “Навчальні заклади міста перейдуть на «автономку»
  1. Как это выиграть, так деньги то не бюджетные, а инвестора: хочет вкладывает, не хочет нет. При чем тут прозоро. Беда в том, что громада не видела их коммерческого предложения, не может посмотреть как они работают на рынке услуг и по сколько денег с процентами , а с годами и инфляцией будет платить за это «бесплатно городской бюджет. Владимир Васильевич вы же юрист, во что вы пытаетесь вляпаться.

  2. Інвестор — людина чи комерційна установа, яка вкладає гроші та/або інші активи з метою їхнього збереження та примноження.
    …»централізоване опалення, на думку міського голови Володимира Абрамова, є найкращим та найдешевшим варіантом обігріву, жовтоводські діти все ж таки будуть грітися за рахунок індивідуальних котлів»… Исходя из комментария в газете, нам предлагают ухудшить детям условия пребывания в школе и садике и за это надо будет выплатить частной фирме инвестиционную составляющую. Я знаю, что школе 4 выдано предписание в части необходимости выноса котельной за пределы здания школы. Т.е. в подвалах размещение запрещено? Посмотрим проект договора…

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar