Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Не залишайте матерів!

Не залишайте матерів!

Прикру тенденцію відмічають жовтоводські медики: все частіше важкохворих літніх людей діти залишають у лікарні, а потім навіть не з’являються, щоб поховати тіло.

Щороку першого жовтня відзначається День людей похилого віку. Проте, для більшості пенсіонерів сьогодення зовсім не здається святковим. Ті, хто колись будував наше місто і заслуговує на комфортну старість, страждають від фінансових та побутових негараздів і проблем за здоров’ям. А дехто – ще й від байдужості власних дітей.

Як розповіла начальник СМСЧ-9 Неля Тарасьєва, в терапевтичному відділенні, де лікують важкохворих, дуже часто лежать пацієнти, яких нікому забрати. Начебто й діти у них є, але з’являються вони лише один раз – коли передають матерів в руки лікарів. Потім зникають, не оплачують лікування та не цікавляться долею батьків. Врешті решт, старенькі помирають, але й тоді медикам важко знайти родичів. Так, влітку померла жінка, яка довгий час пролежала у відділенні. Доньку знайшли не одразу. Ще один випадок, коли тіло жінки два місяці знаходилося у морзі, аж доки не знайшли сина, який нарешті поховав матір. Днями померла літня жінка, яка знаходилася на лікарняному ліжку з червня. За словами Н. Тарасьєвої, син забрав у матері паспорт і зник, а тепер не відповідає на телефон.

Нажаль, такі ситуації трапляються дуже часто: нащадки з’являються лише тоді, коли приходить час отримувати спадщину. Тож цініть та піклуйтеся про батьків, доки вони живі.

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar