Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Немає причин для паніки

Немає причин для паніки

Жовтоводці часто запитують, яка ситуація в місті , чи є люди, з підозрою на коронавірус і як взагалі медики дізнаються, заражений пацієнт цим вірусом чи ні? Начальник відділу охорони здоров’я Валентина Бока щодня підбиває підсумки, контролюючи ситуацію і звітуючи у загальнодоступній групі у вайбері та на сайті міської ради та координаційного центру. Якщо взяти інформацію за останній тиждень, ситуація наступна: «До сімейних лікарів звернулося 20 осіб, які знаходились під їх наглядом. 16 чоловік повернулися з-за кордону, за їх станом також спостерігають медики. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні, станом на п’ятницю 27 березня, знаходилось 11 пацієнтів з ГРВІ і 8 пацієнтів з пневмонією легкого ступеню. У пацієнтів, які поступають з підозрою на коронавірус, беруться аналізи і відправляються у Кривий Ріг. Був один пацієнт з підозрою, його направили з тяжкою пневмонією до Криворізької інфекційної лікарні, взяли там тест, який не підтвердився. І на сьогодні хворих з підозрою у відділеннях Жовтих Вод немає».

,
11 комментарии на “Немає причин для паніки
 1. Почему в Днепре пенсионерам и инвалидам бесплатно , за счет горбюджета ,развозят по адресам продуктовые наборы и помогают им выжить а в Ж.В. мер бросил инвалидов и пенсионеров с их мизерными пенсиями на произвол ?

  • Напиши Радуцкому — он же советник самого преЗедента!
   Если не в курсе, то он — нардеп от партии «Здоровье народа»!

   • В г. Ж.В. мер Абрамов а не Радуцкий, а поэтому это работа Абрамава обеспечить жителей масками а пенсионеров и инвалидов продуктами и медикаментами а если не можешь иди снова в адвокатишки.

    • АНОНИМ
     01.04.2020 В 00:

     лучше провякай, чтоб тебе , диванному гиганту мысли, родня заменила прос»"анный диван и обеспечила памперсами )))

    • А шо слуги народа уже самоустранились от борьбы с эпохой бедности?
     Тебе под этот шумок не плохо бы погонять вирусы в голове и пройти тест на IQ !!!

     • АНОНИМ
      02.04.2020 В 18:30
      Слугам народа вопросы задай сама. Вместо того, чтоб бездарно стучать копытами по клаве , наречия научись писать правильно )))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar