Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | НКРЕКП проголосував за відміну нинішнього тарифу для Тепломережі

НКРЕКП проголосував за відміну нинішнього тарифу для Тепломережі

КП «Жовтоводськтепломережа» планує збільшити тариф приблизно на 11%. Чи бути росту тарифів — вирішить виконавчий комітет.

17 липня в Києві відбулось засідання НКРЕКП, на якому було проголосовано за відміну нинішнього тарифу для КП «Жовтоводськтепломережа». Натомість підприємство просить збільшити тариф, але чи бути цьому – вирішуватиме місцева влада. Повноваження по затвердженню нових тарифів покладено на органи виконавчого комітету, стверджує керівник Тепломережі Сергій Донченко.

Чому ж виникла необхідність підняти тариф на тепло, адже він і так вже є достатньо високим у співвідношенні з доходами жовтоводців. «Ми просимо збільшити тариф, адже за два роки майже на 30% виросли в ціні матеріали та комплектуючі, піднялася вартість води, електроенергії, а також, мінімальна заробитні плата. А от газ, всупереч загальній думці, не подорожчав» — пояснив С. Донченко.

 

 

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar