Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Нова порція масок

Нова порція масок

Після того, як з’явилася інформація про те, що медики не отримали обіцяної кількості засобів індивідуального захисту, почалося гаряче обговорення в соцмережах. Сьогодні, 20 березня, відділення стаціонарів отримали пелюстки для обличчя. Якщо ми говорили про те, що днями раніше хірургічне відділення отримало лише 10 масок, то зараз їх потрапило до рук медиків хірургічного відділення аж 96 штук, тобто по 2 пелюстка на одного працівника, а їх всього 48 на 2 відділення- хірургії та травматології. Керівництво лікарні обіцяє днями отримати і розподілити більшу кількість масок на решту відділень стаціонарів та поліклініки.

,
7 комментарии на “Нова порція масок
 1. https://adm.dp.gov.ua/news/u-dnipropetrovskij-oblasti-ogolosili-nadzvichajnu-situaciyu
  20 березня 2020 року, 13:10
  У Дніпропетровській області оголосили надзвичайну ситуацію

  На Дніпропетровщині ввели надзвичайну ситуацію. Рішення прийняли на позачерговому засіданні Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На такі заходи пішли, аби не допустити подальшої епідемії коронавірусу в регіоні, наголосив очільник області Олександр Бондаренко.

  «Дніпропетровщина запровадила надзвичайну ситуацію, аби максимально убезпечити людей від коронавірусної інфекції. Ми посилюємо правоохоронні засоби контролю. Будемо жорстко слідкувати за виконанням карантинних заходів, яких мешканці області мають дисципліновано дотримуватися, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Режим надзвичайної ситуації чітко визначає спосіб координації органів державної влади. Все – для оперативного реагування на виклики в умовах всесвітньої пандемії, недопущення подальшого поширення інфекції та мінімізації її негативних наслідків».

  Комісія визначила епідемічну ситуацію на території Дніпропетровської області, спричинену коронавірусом, як надзвичайну ситуацію регіонального рівня природного характеру.

  Для мобілізації сил і засобів цивільного захисту в області створили координаційну групу. Туди увійшли керівники ДСНС, Нацполіції, транспортні та інші служби. Очільником призначили заступника голови облдержадміністрації Дмитра Стригуна.

  Найперше завдання групи – моніторинг епідситуації у регіоні, прогнозування зони можливого поширення загрози та організація запобіжних заходів. А ще – забезпечення населення засобами індивідуального захисту.

  «Здійснюватимемо постійний контроль за ситуацією. Оперативно інформуватимемо населення через ЗМІ про стан захворюваності на коронавірус в області», – сказав Олександр Бондаренко.

  В Україні оголосили загальнонаціональний карантин на період з 12 березня до 3 квітня. Усі пов’язані з цим обмеження запроваджені і на Дніпропетровщині.

 2. Народ, в почтовом ящике завалялись наклейки «зе-команда». Может кому надо?
  87,26 % желтоводцев могут наклеить их на двери, машину и своё хлебало, если нет масок!

 3. Масок не хватает?
  А в это же время наш Отдел культуры проводит 10 тендеров на Прозорро, на сумму пости 140 тыс (шины детских машинок, новые электрические детские машинки, игрушки, шнур для батута, кацтовары и т.д.)
  И не только Отдел культуры….Все …Школы, садики, все службы…
  Может как-то саккумулировать средства на жизненоважное и первоочередное? К чему тогда объявлять ЧП-если всё идёт размеренно и по плану?
  Пусть опять люди будут сам на сам?

 4. Депутаты проведите перераспределение бюджета 2020 для обеспечения борьбы с короновирусом : организуйте пошив масок на предприятиях Желтых Вод, сократите бездельников в ГОРОНО , ведь все учебные заведения и детсады Ж.В. с 01.01. 2019 юридические лица- вот и экономия 4500 000-5000 000гр.

  • дробление структуры всегда приводит к повышению затрат на управленческий аппарат как минимум. Или расчеты в студию))

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar