Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Нові тарифи ВЖРЕО перевірять на обґрунтованість

Нові тарифи ВЖРЕО перевірять на обґрунтованість

Минулого тижня КП ВЖРЕО оприлюднило у офіційному віснику міської ради газеті «Жовтоводські вісті» проект нових тарифів для обговорення та підготовки до затвердження на засіданні виконкому. Жовтоводці мали віднайти у величезній таблиці власний будинок та взнати тариф, запропонований ВЖРЕО, а хто не зміг знайти жаданий номер газети, теж не залишився у невіданні – на під’їздах чекали розклеєні листівки з тими ж тарифами.

Мотивація до підвищення тарифу наступна: «у встановлених тарифах заробітна плата робітників розраховувалась згідно розміру мінімальної заробітної плати 1218 грн., вартість електроенергії на освітлення місць загального користування та роботу ліфтів враховувалась в розмірі 0,42 грн. за 1 кВт. Із 1 грудня 2016 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 1600 грн. (зростання становить 31,4%), вартість електроенергії з 01 вересня 2016 року становить 1,29 грн. за 1 кВт (збільшення становить 207,1%), також зменшився розмір відрахувань по єдиному соціальному внеску з 36,67% до 22% (зменшення становить 40%). Все це у значній мірі вплинуло на ріст собівартості тарифів. В середньому зріст відкоригованих тарифів становитиме 15,35%». Саме так говориться у поясненні до нових тарифів.

Тарифи вийшли від 2,04 до приблизно 3,50 у будинках без ліфту та більше чотирьох гривень – у будинках з ліфтом. Найбільше пощастило мешканцям будинку №133 по вулиці Маяковського – 4,39 грн. – рекорд по місту. Поряд – Бульвар Свободи, 58; Грушевського, 26; пров. Привокзальний, 10; вул. Заводська, 4; Бульвар Свободи, 43; вул. М.Грушевського, 72; пров. Запорізький, 13; вул. Ярослава Мудрого, 6; вул. Заводська, 16; вул. М.Грушевського, 70; пров. Привокзальний, 8; вул. Заводська, 7; вул. Кропоткіна, 13; вул. Ярослава Мудрого, 1; пров. Привокзальний, 4; вул. М.Грушевського, 2; пров. Привокзальний, 6; пров. Привокзальний, 2; пров. Привокзальний, 12; вул. Заводська, 9; вул. М.Грушевського, 78; вул. М.Грушевського, 80; вул. М.Грушевського, 40; вул. М.Грушевського, 36 – усі більше чотирьох гривень з квадратного метра.
Найменше заплатять на вулицях Пожежній та Перемоги – трохи більше двох гривень.

Виконуючий обов’язки директора КП ВЖРЕО Андрій Поляков зазначає, що даний захід це не підвищення, а лише коригування старого тарифу з урахуванням зростання заробітної плати та ціни на електроенергію.

Міський голова Володимир Абрамов повідомив, що ним видано розпорядження, згідно якого заступнику міського голови, що опікується питаннями житлово-комунальної сфери, Єгору Харитонову, доручено вивчити обґрунтованість підвищення тарифів та в строк до 28 листопада доповісти міському голові. Сам міський голова говорить, що бачить у підприємства деякі резерви для зниження тарифу.

Як буде розвиватися ситуація ми обов’язково повідомимо у наступних номерах газети, а поки що тарифи у стані обговорення і, якщо ви маєте пропозиції – звертайтеся до управління комунального підприємства (обов’язково письмово) за адресою вул. Першотравнева, 22 до 9 грудня – саме до цього закликає КП ВЖРЕО у своєму повідомленні. У своїх пропозиціях щодо нових тарифів намагайтеся обходитися без нецензурної лексики – за це передбачена адміністративна відповідальність :)

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar