Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Нові випадки коронавірусу

Нові випадки коронавірусу

За даними лабораторних досліджень, проведених ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України, станом на 12 квітня 2020 року, по Дніпропетровській області ситуація наступна: зафіксовано 2 нових позитивні результати на коронавірус ( м.Дніпро). Але є 128 негативних результатів. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 по області — 60. ️Всього зареєстровано 205 підозр.

Всього обстежених на COVID-19 методом ПЛР — 1089 осіб (з урахуванням повторно обстежених осіб всього проведено 1248 досліджень).

Взагалі по Україні найбільш стрімке поширення коронавірусної хвороби зафіксовано у Чернівецькій області (432 випадки) та місті Києві (416 випадків). Ці регіони є лідерами з кількості випадків COVID-19 з самого початку епідемії. На третьому місці — Івано-Франківська область -291 випадок. Найменшу кількість випадків зафіксовано в Миколаївській (2), Луганській (3) та Чернігівській (9) областях. Найдовше зараження були відсутні саме у Миколаївській області. В м. Жовті Води підтверджених випадків коронавірусної інфекції немає. Станом на ранок 13.04.2020 року, до сімейних лікарів Жовтих Вод звернень не було.  Надано медичну допомогу 1 пацієнту вдома. Здійснюється контроль за станом здоров’я  31 жителя міста, що повернулися з-за кордону та членами їх сімей (25 осіб).  Здійснюється контроль за станом здоров’я  4 осіб, які відвідували міста України та мають симптоми ГРВІ. На стаціонарних ліжках міської лікарні знаходиться 63 пацієнта. За минулу добу до міської лікарні госпіталізовано  7 хворих, з них  з ГРВІ та пневмонією пацієнти відсутні. У відділенні анастезіології з ліжками інтенсивної терапії знаходиться  1 пацієнт з інфарктом. Ситуація по Жовтим Водам в цілому спокійна.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar