Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Нові здобутки жовтоводських спортсменів

Нові здобутки жовтоводських спортсменів

Минулого тижня жовтоводські спортсмени вкотре відзначилися, посівши призові місця, на всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах. Про підсумки змагань розповіла начальник відділу молоді і спорту виконкому міської ради Олена ЛАУДА.

Дзюдо

5-7 жовтня в Ужгороді відбувся відкритий Чемпіонат країни з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. На татамі боролися понад 600 учасників із 23 регіонів України, міста Києва, а також п’яти європейських країн – Франції, Словенії, Угорщини, Польщі та Чехії.

До складу команди Дніпропетровської області увійшла вихованка відділення боротьби комунального закладу позашкільної освіти ДЮСШ Жовтоводської міської ради Бєлкова Маргарита, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії понад 70 кг.

Підготував спортсменку до змагань Євген Шутенко.

Пауерліфтинг

28-30 вересня жовтоводський важкоатлет Володимир Нагалюк брав участь у міжнародних змаганнях – мульті-турнірі з силових видів спорту «Золотий тигр».

У змаганнях із пауерліфтингу у ваговій категорії 90 кг Володимир Нагалюк виборов 8 медалей: 7 – золотих та 1 – бронзову. Чемпіон розповів, що 4 золоті медалі він виборов у віковій групі 65-69 років; три золоті і одну бронзову завоював, змагаючись у класі OPEN.

У найближчих планах нашого важкоатлета – участь у чемпіонаті України з важкої атлетики, який проходитиме у Миколаєві 12-14 жовтня.