Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Новий випадок захворюваності на кір в Жовтих Водах

Новий випадок захворюваності на кір в Жовтих Водах

Не відмовляйтесь від вакцинації, наполягають лікарі. Щеплення проти кору не захищає від цього захворення, але значно полегшує ускладнення і рятує від летальних наслідків. В місті зареєстровано ще одного хворого на кір пацієнта. Цього разу захворів дорослий чоловік.

На минулому тижні ми повідомляли, що кір було виявлено у 11-річного хлопчика. Діагноз підтверджено. Всі профілактичні заходи в школі, де навчається дитина, проводились, невакциновані діти пройшли щеплення. Наразі виявлено новий випадок — це чоловік, який днями повернувся із заробітків. Він стверджує, що проконтактував у Львові з хворим на кір. Тепер чоловік проходить обстеження, а лікарі чекають лабораторного підтвердження діагнозу.

Медики в один голос наполягають на щепленні проти кору і дітей, і дорослих. Вакцина є в наявності. Графік дитячої вакцинації: в 1 рік і в 6 років, але потреба в щепленні населення зростає. Не нехтуйте своїм здоров’ям! Прислухайтесь до самопочуття. Перші ознаки захворення на кір: висока температура, лихоманка, кашель, світлобоязнь. Якщо ви побачили висип на тілі, не зволікайте. Термінова консультація лікаря — обов’язкова.

, ,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar