Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Новини з першого пленарного засідання ІV сесії міської ради

Новини з першого пленарного засідання ІV сесії міської ради

Четверта сесія міської ради:
- депутатський запит про роботу пенсійного фонду(В.Паніна);
- депутатський запит про обман людини на кладовищі (Н.Зінченко);
- депутатський запит про закриття МРЕО (Н.Зінченко);
- депутатський запит про роботу ОСББ та ліфтів (О.Малоок);
- депутатський запит про освітлення вулиць;
- Звіт поліції про реформування (О.Карась)

Відео: ТРК «Жовта річка»

14 комментарии на “Новини з першого пленарного засідання ІV сесії міської ради
 1. Вопрос, а почему работает так мало депутатов, на видео вижу только несколько депутатов, называть фамилии их не буду, сами видите в видео, а остальные сидят, не поверю, что за месяц никто не пришел к ним за помощью с наболевшей проблемой?

 2. Эйфория, с которой тут кипятком писяли и хвалебные оды нашему новому местному парламенту прошли?
  Хорошо.
  Теперь приступим поэтапно-пошагово делать дела.
  Депутаты там просто слушатели. Такой вывод из всего репортажа.
  Нужно придумать чтобы депутаты как-то отчитывались што-ли за свою проделанную работу : за квартал/полгода/год.
  Сидят, молчат. Какие решения и результаты сессия?
  (посидели/говорили/молчали/разошлись)?
  а з/п дай!
  Имею ввиду конечно же з/п на основных местах. Ведь их не было на рабочем месте, а часы капали

  • очень интересно стало. По какому вопросу не давала ответ Малоок по 2 года?

 3. На сесії піднімалось питання фінансування ОСББ. На сьогодення кошти міського бюджету можна витрачати на ОСББ тільки на умовах співфінансування.Про яке співфінансування може іти мова, якщо ОСББ не приступило до роботи.? Чи можливо я не правий і в нас існує ОСББ , яке взяло на себе функції управління і може поділитись досвідом…Складається враження , що більшість створених ОСББ виключно розраховують на підтримку ззовні.На мою думку необхідно допомогти в створенні повноцінних ОСББ. Ключовий обовязок в цьому Управління ЖКГ.Доломога міської влади на початковому етапі спрямовується на консультативно-правову допомогу (поетапна процедура створення ,статут, протоколи і т.п.) ,компенсація нотаріальних витрат ,сприяння в отриманні паспортів будинків і інших документів із-за яких створені ОСББ роками не приступають до виконання своїх функцій -управління спільним майном.

 4. ЖОРИК.
  Орать, бросать стулья и материться – удел убогих!
  Как говорил Аль Капоне: «Я отдам три десятка своих головорезов за одного человека, умеющего решать вопросы, разговаривая».
  Учимся решать вопросы спокойно, разговаривая в пол тона!

 5. Неверба́льне спілкува́ння — вид спілкування, для якого характерне використання невербальної поведінки і невербальних комунікацій як головного засобу передавання інформації, організації взаємодії, формування образу, думки про партнера, здійснення впливу на іншу людину.

  До таких засобів належить система знаків, які відрізняються мовними способами та формою їх виявлення. У процесі взаємодії вербальні й невербальні засоби можуть підсилювати або послаблювати дію один на одного. Мова невербального спілкування є мовою не лише жестів, а й почуттів. Люди використовують для комунікативного зв’язку цілу низку невербальних засобів: погляди, міміку, пози, жести тощо.

  Спілкуючись, люди неоднаково реагують на невербальні сигнали: одні чутливі до них, інші — або не обізнані з цією сферою комунікації, або не мають досвіду фіксації та розшифрування знаків невербальної комунікації. Невербальне, як і мовне передбачає зворотний зв’язок. Позитивний невербальний зворотний зв’язок сприятливо впливає на взаємини між співрозмовниками, а негативний супроводжує або породжує деструктивні взаємини. Партнер, який роздратовано відповідає на запитання співрозмовника, подає негативні сигнали.

  При безпосередньому спілкуванні важливим засобом є також мова міміки та жестів, яка не тільки доповнює та збагачує, індивідуалізує звичайну мову, але інколи, наприклад, при спілкуванні глухонімих людей, й замінює її. Відомо, що одне й те саме слово, наприклад привітання, може бути вимовлене з безліччю найрізноманітніших відтінків, які передаються з допомогою міміки, жестів, інтонацій і відображають найтонші переливи людських настроїв і почуттів.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar