Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Новокостянтинівська шахта

Новокостянтинівська шахта

На Новокостянтинівській шахті під головуванням очільника штабу С.Дробота відбулося чергове засідання оперативного штабу з загальної координації будівництва об’єктів шахти щодо збільшення її підіймальних можливостей та реконструкції системи вентиляції.
Члени штабу здійснили спуск в шахту, оглянули хід виконання робіт на горизонтах 300 та 330 м ствола «Головний», відвідали об’єкти будівництва поверхневого комплексу: вентиляторну установку КСРП-В-32, будівлі підіймальних машин та автотранспортного цеху. В ході засідання штабу за участю провідних фахівців ДП «СхідГЗК» та представників підрядних організацій було підведено підсумки виконання протокольних доручень від 20 вересня поточного року, обговорено проблемні питання, які виникають в ході будівництва, спланована робота на наступний виробничий період та обговорені пропозиції щодо реконструкції тимчасового побутового комбінату на 80 місць та виконання робіт в осінньо-зимовий період у стволі «Головний».
Гідрометалургійний завод
Уранове та сірчанокислотне виробництво ГМЗ після проведених ремонтних робіт успішно запущені та працюють в штатному режимі, здійснюють переробку сировини і випуск готової продукції згідно з затвердженими плановими показниками.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar