Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Область отримала нові підручники для п’ятих класів

Область отримала нові підручники для п’ятих класів

На Дніпропетровщину надійшло більше 200 тисяч сучасних підручників для учнів п’ятих класів. Серед примірників – математика, українська мова й література, англійська, природознавство. Видання друкують державним коштом. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«Зараз книги доправляємо до шкільних бібліотек, батькам не треба купувати їх власним коштом, – розказав директор департаменту Олексій Полторацький. –  Нові підручники створені авторськими колективами відповідно до чинних навчальних програм базової школи. Під час конкурсного відбору оригінал-макети посібників пройшли незалежну експертизу, були обрані закладами освіти та схвалені колегією Міносвіти».

До шкіл регіону уже доставили майже 90 тисяч підручників з математики, української мови й  літератури, англійської мови та природознавства.

У департаменті наголошують, нові партії примірників надходять до обласної книжкової бази «Дніпрокнига» щодня. Загалом очікують отримати понад 500 тисяч екземплярів.

Найбільші наклади були надруковані у видавництвах «Грамота» та «Освіта». Загалом угоди на друк Міносвіти уклало з 13-ма українськими видавництвами.

За кошти Держбюджету оновлять цьогоріч і підручники для учнів ще двох паралелей – 1-х та 10-х класів.

Зокрема, для українських першачків надрукують більше 4 млн підручників. Книги написані за сучасним Держстандартом нової української школи і враховують компетентнісний підхід. Розвезення примірників по областях планують розпочати вже в серпні.

Крім того, до 1 вересня повні електронні версії всіх оновлених підручників мають з’явитися у вільному доступі на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

В Україні такий великий обсяг учнівської літератури друкується вперше.

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar