Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Одне питання майбутньому меру

Одне питання майбутньому меру

Майже півтора місяці тому, 20 вересня, редакції газети «Жовті Води» вдалося поспілкуватися з Володимиром Абрамовим та поставити йому декілька запитань. Одним із них було й запитання про його дії на посаді міського голови міста Жовті Води.

– Володимире Васильовичу, якби Ви, зараз запитуємо чисто гіпотетично, стали міським головою, які б зміни, у т.ч. й кадрові, чекали на місто?

– Деякі люди, у тому числі й деякі кандидати на посаду міського голови, вважають, що міський голова – це місцевий «цар». Насправді, в усьому світі, міський голова, або як говорять на Заході – мер, це менеджер, якого наймають на роботу люди аби зробити життя в місті більш комфортним. З точки зору менеджменту – що потрібно міняти? Практично все, в тому числі у виконкомі багато потрібно міняти. І ці зміни мають бути кардинальними. У сфері ЖКГ також треба багато що змінити. Взагалі, питання про реформування системи ЖКГ міста піднімалося на сесіях з 2013 року. На жаль, нічого не змінилося до сьогоднішнього дня. Ситуація така, що підприємством КП ВЖРЕО просто «проїдаються» гроші, які населення платить за послуги цього підприємства. Подивіться на бабусь та дідусів, які сплачують за комунальні послуги в повному обсязі, не мають боргів, і не отримують тих послуг – якщо подивитися хоча б з цієї точки зору – треба однозначно реформувати дане підприємство. Яким чином воно буде реформуватися? Я думаю, треба починати з керівництва. Є контракти, і якщо є підстави для їх розірвання, то їх треба розривати. Я вважаю, що в комунальних підприємствах, та й у виконкомі мають працювати люди, які перш за все з повагою ставляться до споживача, розуміють, для чого вони потрібні на даному робочому місці, перш за все вони мають розуміти, що «королем» є споживач, мешканець міста, а не чиновник. А не так, як у нас: люди приходять до ЖЕКу і бояться – їх зараз образять, або ще щось. Не так має бути. Так ми вчили і студентів. Споживач, мешканець наймає цих людей на роботу, а вони мають зробити життя людей, мешканців Жовтих Води, кращим.

3 комментарии на “Одне питання майбутньому меру
  1. Поживем, как говорится, увидим. Опыт пройденного настоятельно рекомендует «считать циплят» по осени.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar