Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Олександр Кириченко про загиблого сина: «Ілля надзвичайно сильно любив життя, але більше за життя – свою Батьківщину»

Олександр Кириченко про загиблого сина: «Ілля надзвичайно сильно любив життя, але більше за життя – свою Батьківщину»

10 червня в зоні АТО в Луганській області загинув наш земляк Ілля Кириченко. Близько десятої години вечора, коли бойовики попросили режим тиші, а потім раптово почали стріляти, стрілок-помічник гранатометника Ілля Кириченко оглядав периметр. Під час вибуху міни він отримав поранення голови та тіла. Нажаль, за півгодини під час евакуації  Ілля помер.

Ілля Олександрович Кириченко народився в Жовтих Водах. Навчався в СШ №3, потім – у Севастопольському університеті ядерної енергії та промисловості. Працював головним інспектором м. Жовті Води по радіаційній безпеці. Але, грошей не вистачало, у батьків на шиї хлопець сидіти не хотів, адже на той час родина навчала молодшого брата. Тож Ілля рушив на заробітки. «Поїздив по Європі, приїхав і сказав, що ніде ми нікому не потрібні, — розповідає батько Іллі Олександр Кириченко, — Сказав: я тут, нехай бідний, але почуваюся людиною».

Повернувшись з заробітків, Ілля спробував відновитись на колишній посаді в Державній екологічній інспекції. За словами батьків, його попросили зачекати місяць. Але чекати довелося набагато довше. «Він почекав кілька місяців, а потім прийшов щасливий, обняв мене і сказав: тато, я підписав контракт, — зі сльозами на очах згадує Олександр Васильович, —  Сказав, що потрібно захищати Батьківщину, нас – батьків»

Молодий чоловік пішов служити добровольцем у лютому 2017-го. На момент загибелі Ілля Кириченко знаходився в зоні АТО усього лише місяць. До тридцятиріччя так і не дожив, останнє своє день народження – 30 березня зустрічав вже в «учебці».   13 травня поїхав в зону АТО. Під час телефонних розмов з батьками повідомив, що знаходиться на Донеччині. Батьки надсилали синові посилки, молилися за нього та сподівалися побачити живим та неушкодженим. Аж раптом – трагедія, яку ніхто не очікував.

«У неділю до нас прийшли  і сказали, що Іллі більше немає… Він захищав нашу Батьківщину усього двадцять вісім днів. Надзвичайно сильно любив життя, але більше за життя – свою Батьківщину. Він загинув, захищаючи нас усіх» — каже батько героя.

Разом з батьками за загиблим жовтоводцем скорбить усе місто та його бойові побратими. «Мужній, героїчний. Чесно виконував свою справу, — так говорять про Іллю його товариші з харківської 93-ї окремої механізованої бригади, — Пішов найкращий. Але ми продовжуємо його справу і будемо стояти до останнього».

Прощання з Іллею Кириченко відбудеться в середу, 14 червня, о 12 годині біля пам’ятника Героям визвольної війни.  Вічна пам’ять герою!

 

 

Один комментарий на “Олександр Кириченко про загиблого сина: «Ілля надзвичайно сильно любив життя, але більше за життя – свою Батьківщину»
  1. Дійсно кращі йдуть від нас… Шкода батьків — дитину не повернеш. Співчуваю.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar