Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Опалення в місті включене не буде

Опалення в місті включене не буде

Через різке похолодання в Україні постало питання про відновлення опалювального сезону. Рішення про повторне включення опалення мають ухвалити місцеві органи влади. Про це повідомляють в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. А як в Жовтих Водах?

Пунктом 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, передбачено, що опалювальний період розпочинається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8 °С і нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 °С. «Наразі саме місцеві органи влади мають визначитися щодо економічної і технологічної доцільності рішення про можливе повторне підключення до систем опалення», — заявив віце-прем’єр — міністр Геннадій Зубко.

В Жовтих Водах повторного початку опалювального сезону не планується. Як повідомив журналістам ТК «Жовті Води» міський голова Володимир Абрамов, технічних проблем із запуском тепла немає. Але є проблеми з отриманням самого газу в НАК «Нафтогаз».«Ось тому і збираємось встановити автономне опалення в усіх школах та дитячих садках, щоб не залежати від погодних умов» — каже мер. Що стосується увімкнення автономного опалення у дитсадках і школах, в яких воно є, міський голова Володимир Абрамов зазначив, що жодних проблем у цьому питанні не бачить. Як тільки до виконкому міської ради надійде звернення від начальника відділу освіти – теплопостачання одразу відновлять. У відділі освіти нам повідомили: у школах скоротили тривалість уроків та збільшили кількість фізкультурних хвилинок, щоб діти не замерзали.

4 комментарии на “Опалення в місті включене не буде
  1. Ай какой красавец-врет и не мопргнет!!! Ведь финансирование может дать только Абрамов!!!

  2. А кто мне объяснит, что за фигню устроили в школах. Пришла коллега и говорит, что ребенка из продленки забрать не могла. Воспитатель говорит, что мер лютует, деньги в образовании ищет, проверяет продленки, кружки, списки, журналы, детей по головам считают, целая бригада архаровцев с исполкома, как десант высадилась в школы и сады. (лучше бы у себя в исполкоме поискали резервы, а есть и очень много). А у меня вопрос: «Владимир Васильевич, а вы своего ребенка держали бы на продленке,если в классе десять градусов. Да вы же власть, не обеспечили тепло в школах и садах, а теперь тех бедных учителей в угол загоняете. Вам не стыдно?»

    • Кент. Полностью поддерживаю. Копейки не там считают. Пусть праведная Наталья Усова, которая не боится писать правду от своего имени, нам тут как член исполкома правду и скажет: а правда что мер и его прихвостни на днях опять получили 100%-ную премию? Что скажете Наталья? Тарасенку, Мелюшку и всем папередникам вместе взятым далеко до нынешних «прозоровцев». Фу, мля, плеваться хочется.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar