Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Оперативна нарада: Самогубство у «Монолітці». Збільшення тарифу КП «Чисте місто»

Оперативна нарада: Самогубство у «Монолітці». Збільшення тарифу КП «Чисте місто»

5 комментарии на “Оперативна нарада: Самогубство у «Монолітці». Збільшення тарифу КП «Чисте місто»
  1. коли ми громада,більшисть жінки похілого віку ліпили вареники та і не тільки,для хлопців на передок,ця потвора,більше ні як ,випалювала мідь ,і де на вічному вогні,зе нище чім дно,на усю країну прославились,де влада,де поліція,,хочите пораду,раз крадуть ,значить десь приймають,за копійки,хтось мае над прибутки,комусь вигідно,не буде приемних пунктів ,не буде крадіжок,це вже аксіома,для мусорів касаеця ,бо вся громада міста розуміе ,але тільки не вони,нажаль,так і буде тривати,,,,,пропоную зробити приймальний пунк збирання металобрухту,один на все місто,у горісполкомі,і брати за здачу ,відсотки у місцевий бюджет,виграють усі,,,,,не за таку україну я воював на сході,нажаль******

  2. Вот самое странное что самоубийству уделили меньше двух минут…и самое не понятное почему сказали что молодой человек употреблял алкоголь?!А не кто не вспомнил что он был в АТО,что он воевал за всех нас….???А про наркоманов и воров кабелей….Много прикрывает их кто….по этому ходят,дышат,кушают,и при чем простые люди которые пашут за кусок хлеба не едят то что эти твари!!!!На войну бы их и пусть там выживают,а не парни у которых семьи,маленькие детки там просто погибают…не убили там….они сами здесь себя убивают….так как сложно жить видя что мы все гибнем!!!

  3. Дуже обурив коментар про самогубство! Насправді! Насамперед це біль, бо ми ховали свого родича!
    Хлопці приходять з АТО зовсім іншими людьми! Психіка розбита, вони знервовані, загнані у свій особистий кут! Одна категорія хизується, що був у А ТО, не пропускає жодного заходу, виставляє наперед свої нагороди, інші живуть своїм тихим, особистим життям, до якого окрім родичів немає більше діла! Кожен сам у собі…з життя пішов хлопець, красень, який не зміг самотужки пережити той жах, що бачив там! Саме з АТО він повернувся іншою людиною, знервованим, замкнутим…Де були всі ті реабілітатори? Де??? Хто дав право, новій у нашому місті людині, яка нічого не знає, давати такі коментарі на камеру, публічно! Ганьба Вам, таким захисникам нашого міста! Ви оклеветали людину, яка стояла на захисті нашої Батьківщини!
    На похованні була хмара людей!!! До вживаючих спиртне так не приходять!!!

  4. Ще я звертаюсь до редакції про допомогу — де саме я можу розмістити статтю про те, що сказана інформація на Оперативній нараді, це наклеп і неправда! Де я можу оскаржити цю інформацію???

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar