Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | ОСББ Жовтих Вод перемогло у обласному конкурсі мікропроектів з енергозбереження

ОСББ Жовтих Вод перемогло у обласному конкурсі мікропроектів з енергозбереження

Жовтоводське ОСББ «Маяк 125» (вул. Маяковського, 125) стало одним із переможців обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності й енергозбереження серед органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Про це повідомили у відділі економічного та інвестиційного розвитку виконкому міської ради.

Уже декілька років поспіль Дніпропетровська обласна рада виділяє кошти на реалізацію проектів з енергоефективності та енергозбереження. Завдяки цьому люди можуть провести у своїх будинках украй необхідні заходи із заощадження енергоносіїв: модернізувати системи опалення, освітлення, вентиляції; замінити вікна та двері у місцях загального користування; встановити прилади обліку; відремонтувати міжпанельні шви; утеплити стіни тощо. Головна умова для участі – фінансування 50% на 50%: половину коштів надає обласна рада, половину – самі мешканці.

Цьогоріч обласна влада виділила на цей конкурс один мільйон гривень. Заявки приймалися до 30 березня від усіх ОСББ та органів самоорганізації населення міст та районів області. Серед переможців конкурсу мікропроектів – і жовтоводське ОСББ «Маяк 125» (вул. Маяковського, 125, голова ОСББ Довгуля Тетяна Миколаївна). Завдяки виграним коштам, а це понад 120 тис.грн, у будинку в місцях загального користування будуть замінені старі дерев’яні вікна та двері на нові – енергозберігаючі. Загалом від Жовтих Вод на цьогорічний конкурс було надіслано вісім проектів.

За інформацією офіційного сайту Жовтоводської міської ради

,
Один комментарий на “ОСББ Жовтих Вод перемогло у обласному конкурсі мікропроектів з енергозбереження
  1. Каких достаточно документов для установки тепло счётчика от жителей дома подписи всех жителей или правления достаточно?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar