Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Осінь та мистецтво

Осінь та мистецтво

Осінні сірі будні пропонує розбавити культурними заходами міський історичний музей.

Неможливо пройти повз оновленої будівлі музею і не помилуватися фасадом. «Так, дійсно, наша будівля старенька, з 1952 року і вона потребувала ремонту. Міська влада виділила кошти на оновлення фасаду і тепер, після Палацу Культури, наш музей — один з найгарніших будівель в Жовтих Водах»,- говорить його директор Олена Кобзар.

В оновленому музеї оновлений і культурний сезон. Жовтоводцям пропонують оглядові та тематичні екскурсії, вже запрацювала виставка ляльок, оригіналість якої в тому, що кожна лялька зроблена з капронових колготок, але на вигляд  як жива.

Крім того, щосуботи в міському музеї з 10 години працює «Студія чарівних пензликів» під керівництвом Ярослава Милосердного та студія сімейної творчості «Музейка». Маленькі жовтоводці разом з батьками за дві години можуть отримати величезний багаж культурних знань, опанувати різні види декоративно- ужиткового мистецтва, та взяти участь в цікавих музейних квестах.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar