Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Оскаженіли! Бродячі собаки кидаються на перехожих

Оскаженіли! Бродячі собаки кидаються на перехожих

В районі магазину «Брусничка», по вул. Гагаріна та Європейська, розгулює зграя собак, яка кидається на перехожих. Сьогодні кореспонденту газети «Жовті Води» довелося зіткнутися з собачою сворою. Їхавши на мопеді, три собаки з гавкітом бігли слідом, намагаючись вхопити за ногу. І їм це вдалося б, аби не висока посадка ботинку. Трохи проїхавши мопедом і зупинившись біля «Супутника», спостерігали, як собаки бігли за хлопцем, що їхав велосипедом. Вчепившись бідолашному за ногу, собака продовжувала бігти, не відпускаючи його. Хлопця врятувала машина, яка їхала позаду. Гучний сигнал відлякав пса і той відпустив штанину хлопця. Звичайно, тварин шкода, вони голодні і від того злі, та людей шкода більше, особливо коли тварини кидаються на дітей. Тож ця проблема не терпить замовчування. Все одно доведеться її вирішувати. А чекати- жертви собирати, травми лікувати!

9 комментарии на “Оскаженіли! Бродячі собаки кидаються на перехожих
  1. Та й по інший бік бульвару Свободи теж чимала зграя бігає.
    З десяток чорних псів середнього зросту, певно від однієї матері.
    Тема бродячих собак для Жовтих Вод стає все більш актуальною

  2. стиль статьи -вопль обиженного ребенка, журналистикой тут и не пахнет. вы хоть бы потнтересовались — какая работа ведется по собакам, баланс мнений. не слышали?)

  3. и кстати, вы публично призываете к жестокости, на вашем ресурсе коментаторы пропагандируют жестокое обращение с животными, а по новым законом это — статья

  4. Да не от агрессии собаки бегут за транспортом! Это для них развлечение, типа «эгегей, догоню!». А кусают собаки только тех, кто на них замахивается палкой, сумкой — вот это для них сигнал опасности.

  5. Почему-то меня собаки никогда не трогают, а тут все несчастные и покусаные. А эта статейка похожа как раз на собачий лай.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar