Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Отримали платіжку за електроенергію у травні: на що звернути увагу

Отримали платіжку за електроенергію у травні: на що звернути увагу

 Щомісяця споживачі можуть побачити детальну інформацію про нарахування та оплату за спожиту електроенергію в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua та у платіжці, що надходить до поштової скриньки.

Для зручності клієнтів платіжка містить відповіді на найбільш популярні запитання щодо способів оплати, передачі показників лічильника, користування Особистим кабінетом тощо. Проте головним у ній залишається рахунок, з якого кожен споживач може отримати важливу інформацію:

  1. Реквізити «Дніпровських енергетичних послуг»: розрахунковий рахунок, МФО, ЄДРПОУ. Варто пам’ятати, що для кожного району Дніпропетровщини діє окремий розрахунковий рахунок (Р/Р), тому при оплаті потрібно вказувати саме той, що зазначений у вашій платіжці.
  2. Форма для внесення споживачем актуальних показників лічильника та дати їх фіксації.
  3. У правій верхній частині платіжки містяться:

·         Інформація про споживача: № особового рахунку, ПІБ, адреса, наявність чи відсутність пільг.

·         Тариф, що у тому числі включає тариф за розподіл електроенергії. При цьому перша цифра у графі «Тариф» (0,9 грн) – це вартість кіловат*години при споживанні до 100 кВт*г, друга (1,68 грн) – при споживанні від 100 кВт*г.

·         Показання факт.: показники лічильника, що наявні в базі постачальника, як останні зафіксовані у розрахунковому місяці (контролером, автоматичною системою засобу обліку, передані споживачем). У випадку наявності двозонного лічильника окремо зазначаються показання «день/ніч».

·         Спожито у: різниця між показниками на початок та кінець розрахункового періоду.

  1. Розшифровка рахунку містить рядки:

·         Сальдо: сума заборгованості або переплати на вказану дату. У разі переплати біля суми буде зазначено знак «-».

·         Нараховано: сума до сплати згідно з обсягом споживання у розрахунковому періоді.

·         Донараховано по середньому: донарахування до кінця розрахункового періоду, якщо показники лічильника були зняті не на 1 число місяця.

·         Оплати: суми, що були сплачені клієнтом, у вказані періоди та до дати формування рахунку.

·         До сплати за фактичне споживання/очікуване споживання (у т.ч. ПДВ):

Перша цифра – це сума до сплати за споживання електроенергії у розрахунковому періоді. При цьому, якщо поряд з нею вказаний знак «-», у клієнта є переплата на дату формування рахунку.

Друга цифра – це рекомендована оплата за споживання у наступному місяці. Сума відповідає нарахуванню за попередній період (нараховано + донараховано по середньому) та не є обов’язковою до сплати. Проте сплачуючи її, клієнт може бути впевненим, що він запобігає будь-яким ускладненням, що можуть виникнути при заборгованості, наприклад, відключення чи позбавлення субсидії, в разі несвоєчасної оплати через відрядження, відпустку  тощо.

·         Разом до сплати (у т.ч. ПДВ): сума за фактичне споживання + сума за очікуване споживання.

5.      У нижній частині платіжки зазначена адреса центру обслуговування та електронні канали зв’язку, за якими можна звернутися до постачальника «Дніпровські енергетичні послуги».

За інформацією прес-служби «Дніпровських енергетичних послуг»

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar