Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Переїзд відбувся. Ветеринарна клініка змінила місце розташування.

Переїзд відбувся. Ветеринарна клініка змінила місце розташування.

Довго чекала свого переїзду на нове місце державна ветеринарна лікарня, яка раніше знаходилася біля військомату. Міською радою було виділено приміщення за адресою вул. Шкільна-6, біля автошколи, де довготривалий час відбувався ремонт майбутньої лікарні. Це приміщення має два поверхи і умовно поділене навпіл. Одну половину займає сама ветлікарня, а іншу відокремили для кімнат перетримки бездомних та загублених тварин. Працівники клініки говорять, що не дивлячись на те, що місце нове, приміщення все ж таки старе і потребує ремонту не лише всередині, а й ззовні. Дві кімнати прийому хворих тварин було відремонтовано за кошти, виділені міським головою, сумму керівництво лікарні не озвучує. Але центральний хол і приймальну кімнату було зроблено за кошти ветеринарної лікарні зусиллями її працівників. Що стосується кімнат перетримки тварин, в тій половині приміщення ремонт робиться зусиллями волонтерів, які готові прийняти будь-яку допомогу від населення. Державна ветеринарна лікарня працює щодня з 8 до 17 години. Перерва з 12 до 13. Вихідні дні субота та неділя. Телефони для запису та для довідок 099- 093-54-32 або 096-439-19-38. Доречі, працівники клініки шукають господаря загубленої суки породи алабай білого кольору. Собака в нашийнику, слухняна, сама приблукала до ветлікарні і чекає там свого господаря.

 

6 комментарии на “Переїзд відбувся. Ветеринарна клініка змінила місце розташування.
  1. Снова очередная тайна. Это деньги бюджета и за них исполком должен отчитаться перед жителями.

    • сумма не стоит внимания ,стыдно говорить просто . Для работы в таком месте нужно хотя бы плюсовую температуру внутри( отопления нет ) ,а ремонт дело времени ,желания и денег .

  2. Нужно делать репосты в соцсетях и собирать деньги на ремонт здания даже не здания а корпуса состояние просто ужасное а температура минусовая

    • Обращайтесь на Электрон и к Абрамову. Пусть скинутся-они ведь бесплатно пользуются имуществом громады…

      • А еще можно обратиться к Анатолю! Пусть вернёт народу разграбленное золото партии!

  3. Раньше по Школьной 6 на 2 этаже был Фонд страхования с хорошим ремонтом и комфортной температурой. Это было в 2017г. Кто разграбил?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar