Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «Переформатування» жовтоводської медицини

«Переформатування» жовтоводської медицини

Починаючи з 25 квітня, СМСЧ-9 перетворюється на комунальне некомерційне підприємство «Жовтоводська міська лікарня». Також на початку червня в місті створено Центр первинної медико-санітарної допомоги. Коли новоутворені заклади розпочнуть роботу та які послуги надаватимуть жовтоводцям, читайте далі.

Планується, що вже з 1 серпня Жовтоводська міська лікарня надаватиме населенню медичні послуги вторинного рівня. У структурі Жовтоводської міської лікарні працюватиме консультативна поліклініка, стаціонарні відділення (терапевтичне, педіатричне, інфекційне, хірургічне, акушерсько-гінекологічне, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії) та допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи.

З 1 червня 2018 року, за рішенням депутатів міської ради, створено нову юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Жовтоводської міської ради, яке з 1 серпня 2018 року надаватиме первинну медичну допомогу. Тут прийматимуть терапевти, педіатри, лікарі загальної практики – сімейні лікарі.

Протягом червня – липня Центр має отримати ліцензію, після чого працівники первинного рівня медичної допомоги СМСЧ -9 будуть переведені сюди на роботу. При цьому, їм обіцяють зберегти всі соціальні гарантії згідно з законодавством України за рахунок коштів місцевого бюджету.

Після отримання ліцензії на медичну практику лікарі Центру розпочнуть підписання декларацій з пацієнтами. Центр первинної медико-санітарної допомоги планується розмістити на базі поліклініки №1 та дитячої поліклініки.

На утримання Центру у 2018 році з місцевого бюджету виділено 1,1 млн грн, окрім того, очікується надходження медичної субвенції з державного бюджету на первинну медичну допомогу на ІІ півріччя 2018 року. Для лікарів первинної ланки уже придбано комп’ютерну техніку в кількості 14 одиниць за кошти місцевого бюджету, проводяться роботи із забезпечення закладу інтернет-зв’язком.  Окрім того, лікарів первинної ланки медицини планують забезпечити мобільними телефонами.

За інформацією офіційного інтернет-сайту Жовтоводської міської ради

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar