Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Перші кроки у доросле життя. Про що мріють жовтоводські випускники?

Перші кроки у доросле життя. Про що мріють жовтоводські випускники?

Незабаром жовтоводські діти почнуть насолоджуватися першими днями літніх канікул. Для когось це просто літній відпочинок перед наступним навчальним роком, а для випускників 11-х класів – початок дорослого, самостійного життя.

Цього року із навчальних Жовтих Вод випускається 155 учнів одинадцятих класів. Але перш ніж вступити у доросле життя, їм ще потрібно гарно скласти ЗНО, результати якого грають велику роль при вступі до вищого навчального закладу. Одинадцятикласники мають здати іспити до 13 червня, а на остаточні результати чекають до 21 червня. Та окрім ЗНО, випускники не забувають і про випускні вечори, які, безперечно, є однією з найголовніших подій у житті. Більшість випускників готуються до нього дуже ретельно та скрупульозно. Вибір наряду, для дівчат – зачіски та макіяжу, вибір місця для проведення офіційної частини свята, ресторану чи кафе для продовження вечора, а також фотосесії та відеозйомки – усе це потребує чималих зусиль та фінансів.

Випускне свято у ліцеї відбудеться 23 червня для 49 випускників. Стіни гуманітарної гімназії залишать стільки ж випускників – вони попрощаються з рідним закладом 16 червня. Із СШ № 3 випуститься 32 учня – випускний вечір тут відбудеться 25 червня.  А у НВК «Перспектива» для 31 випускника випускний проведуть 23 червня.  А ми бажаємо випускникам та їхнім батькам витримки і удачі в майбутньому, самостійному житті.

Надії та очікування випускників-2018

Ось і пролунав останій дзвоник. Хтось з радістю, а хтось з сумом робить крок у велике життя. Про що мріють вони? Як будуть згадувати шкільні роки? Ким хочуть стати і чого чекають від дорослого самостійного життя?

 

Влада Шверненко, випускниця:

Для мене гімназія  за усі 7 років навчання стала надзвичайно рідним місцем, яке дуже важко зараз залишати. Я іду звідси з відчуттям гордості за те, що навчалася в одному із кращих закладів міста. Далі планую їхати в Київ і вступати у Київський Національний Університет Культури та Мистецтв, на спеціальність «Журналістика». Я обрала саме цю спеціальність, бо вона створена для людей, які не можуть сидіти за одноманітною роботою і кожного дня вдосконалюють себе.

Дана Назаренко, випускниця:

Я залишаю свій навчальний заклад із усвідомленням того, що дитинство вже закінчилося, і це для мене дуже сумно. Планую поступати у місто Київ на спеціальність «Журналістика» або «Звукорежисура». Я вибрала саме цей напрям, тому що хочу креативити та придумувати щось нове.

Анатолій Шаблій, випускник:

Звісно я радий, що закінчив школу, але крім радості присутній і смуток. Адже я вимушений покинути свій рідний дім, своїх друзів, і йти у доросле життя. Я радий, що вчився у гімназії, пліч-о-пліч з надійними друзями і прекрасними вчителями, яким буду дякувати вічно. Планую навчатися на стоматолога у місті Київ, або ж у Дніпрі. Мені цікаво розвиватися у цьому напрямку, ну і, звичайно, допомагати людям.

До слова

В Оксфордському університеті вважають, що в найближчі 20 років зникне майже половина існуючих сьогодні професій. Водії, нотаріуси, турагенти, копірайтери, кошторисники, аналітики, муніципальні чиновники, ріелтори, логісти, касири, робітники-верстатники, будівельники, диспетчери, банківські службовці, бухгалтери, аудитори, податківці, працівники фастфуду та фондові трейдери — всі виявляться не при справах. Конкурувати доведеться не тільки з людьми, але і з роботами. Згідно зі звітом «Майбутнє професії» Всесвітнього економічного Форуму в Давосі, найбільш затребуваними у майбутніх фахівців будуть: вміння знаходити рішення в складних ситуаціях, критичне мислення, креативність, успішне управління людьми, вміння працювати в команді, емоційний інтелект, навички оцінки та прийняття рішення, орієнтованість на послуги, уміння вести переговори.

Марія Омельянченко

 

 

 

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar