Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Підбірка романів про любов до Дня Святого Валентина від Центральної бібліотеки

Підбірка романів про любов до Дня Святого Валентина від Центральної бібліотеки

У День всіх закоханих багатьом хочеться відчувати максимум тепла, затишку та любові. Тому Жовтоводська Центральна бібліотека підготувала добірку книг про кохання, які варто прочитати, аби налаштуватись на відповідну хвилю та зануритись в літературний світ романтики.

Джейн Остін «Гордість та упередження». Найвідоміший роман популярної британської письменниці. Закохані серця часом легко долають соціальні бар’єри, але не завжди можуть обійти стіни власної гордості, звичайних непорозумінь, а інколи й упередженості. 21-річна Джейн Остін змогла так майстерно викласти у романі сподівання й розчарування, турботи й почуття закоханих Елізабет і містера Дарсі, що її книгу і сьогодні із захопленням читають мільйони читачів різних поколінь. Роман вирізняється зворушливою романтичністю, легким гумором, психологічно точно виписаними портретами героїв. Це книга, без якої нині не існувало б, напевно, ні «психологічного» роману, ні «феміністичної» літератури, ні «жіночого» роману загалом.

Дара Корній «Тому, що ти є». Захопливе поєднання містичного та реального! Ніколи не рано закохатися. Сашко з дитсадка марив Оксаною, та вони прожили життя нарізно. Але ніколи не пізно щось змінити. Справжнє кохання ламає всі перешкоди, навіть перемагає смерть. Чи то так здається? Сашко, втративши кохану, заходить у кімнату номер безкінечність і отримує шанс почати все спочатку. Яку дату він обере, щоб виправити минуле: день її весілля чи єдину пристрасну ніч, яку вони провели разом?

Колін Маккалоу «Ті, що співають у терні». Це одна з найзворушливіших, чуттєвих і романтичних історій забороненого кохання, яка полонила серця 10 мільйонів читачів у всьому світі! Роман перекладено понад 20 мовами! Чудова екранізація! Ще підлітком Меґі палко покохала священика. Отець Ральф обожнює чарівну й безпосередню дівчинку, співчуває її самотності, допомагає, але… одного разу він розуміє, що не може жити без неї. Він усвідомлює, що заради неї ладен порушити обітницю, яку вважає святою. Але вся його боротьба марна – кохання неможна зупинити… Меґі отримає те, про що мріяла з дитинства, але чи буде вона щасливою?

Сесилія Ахерн «P.S. Я кохаю тебе». Ця сучасна історія ще раз доводить, що кохання усе може перемогти, у тому числі й смерть. Тридцятирічна Холлі Кеннеді, втративши коханого чоловіка, впадає в затяжну депресію, перестає спілкуватися з людьми, навіть на вулицю не виходить. Несподівано вона отримує дивний пакет з листами… від її чоловіка, який, виявляється, знав про свою швидку смерть і підготував рятівні послання коханій…. І ті повністю перевернули її життя, навчивши знову любити цей світ. Раз на місяць, першого числа, Холлі відкриває один конверт і додержується повчань чоловіка… Купити обновку, з’їздити на море, взяти участь у конкурсі караоке – Холлі є чим зайнятися. Ось так кохана людина, буквально з того світу, допомогла знову відчути смак життя й показати, що воно триває і без неї. Роман спонукає піднятися, стати кращим, подумати про рідних і коханих, закликає поспішати жити і не відкладати щастя на потім.

Емілі Бронте «Буремний перевал». Це класичний любовний роман, де біль, морок, смерть і вереск. І він свого часу перевернув уявлення про романтичну прозу, змусивши зачитуватися не одне покоління жінок. Пройшли десятиліття, але історія фатальної пристрасті Хіткліфа, що є названим сином власника маєтку Буремний Перевал, до Кетрін, дочки господаря, перебігу часу не піддається. І цей роман не старіє, як не в’яне справжнє кохання.

Ці твори – своїми приголомшливими цікавими сюжетами і красивим стилем написання – стали улюбленими у багатьох поціновувачів читання. За цими та іншими книгами звертайтеся до Жовтоводської Центральної бібліотеки, за адресою вул. Козацької Слави, 8, пн-чт — 10.00 — 18.00; нд — 10.00 -16.00; пт, сб — вихідні дні. Кожна остання середа місяця — санітарний день.

 

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar