Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | ПІШОВ З ЖИТТЯ ЮРІЙ СКРИПНИК

ПІШОВ З ЖИТТЯ ЮРІЙ СКРИПНИК

9 травня 2017 року став днем смутку і печалі для жовтоводських музикантів: на 58-му році життя після тривалої боротьби з хворобою пішов з життя Юрій Миколайович СКРИПНИК. Музикант, філософ, учитель.

Майже весь свій трудовий шлях Ю.Скрипник пов’язав із музикою, розпочинаючи зі шкільних ансамблів, вивчившись у Дніпропетровському училищі ім.Глінки, грав і на весіллях, у скрутні часи довелося попрацювати і на молодіжній дискотеці у парку Слави, потім був директором клубу Петровського, викладачем гуртку ВІА в Будинку піонерів, який разом з іншими колективами перебазувався до Центру дитячої творчості.

Юрій Миколайович був неординарним викладачем, мультиінструменталістом і композитором. Його твори – інтелектуальна музика. А його школа – для тих, хто свідомо бажав пізнати це тонке мистецтво. Його музичний геній, гострий розум і філософський погляд на життя завжди приваблювали молодь. Багато учнів бачили у ньому справжнього музичного гуру, творчого батька і друга. Втім,  він залишався скромним, створюючи музику, гідну визнання світового рівня, бо інакше не міг чинити.

За своє життя Юрій Скрипник був безпосереднім учасником, а також брав участь у створенні та творчому процесі таких жовтоводських музичних груп: «Акцент», «Хаос», «Маршал», «Жовтий чай», «Фаетон», «Фріда», «Коридор», «Інша мова», «NN» та багатьох інших.

Багаточисельні учні, колеги, друзі висловлюють співчуття рідним та близьким Юрія Миколайовича. Це велика втрата для нашого міста. Світла пам’ять генію, з яким нам пощастило бути знайомими. Світла пам’ять Музиканту-Філософу-Учителю!

Якщо маєте бажання допомогти рідним із похованням, можна перерахувати кошти на картку Приватбанку Юрія Миколайовича № 4149 4978 4969 3819.

УВАГА! Прощання з Ю.М.Скрипником відбудеться 11 травня о 12.30 у Храмі святих мучениць Віри, Надії та Любові та матері їх Софії по вул.Кропоткіна (біля поліклініки).

 

 

Один комментарий на “ПІШОВ З ЖИТТЯ ЮРІЙ СКРИПНИК

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar