Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Поезія щирого серця

Поезія щирого серця

Поезія – це блискучий спосіб існування й самовираження, це одна із тих небагатьох речей, які здатні змінювати світ. Поезія Ніни Фесенко відверта, сповідальна, чиста, як молитва, сповнена співчуття й болю, доброти й любові, надії й ласки.

Народилася поетеса 19 червня 1954 року у селі Чорнопарівка Дніпропетровської області. У  дружній, співучій, трудолюбивій родині завжди панувала доброта, любов до рідної землі, мови, музики та пісні. Спочатку закінчила сільську 8-річну школу, а потім два роки жила в Нікополі у рідного дядька, де здобула загальну освіту. Пізніше вона закінчила заочно Київський автотранспортний технікум з червоним дипломом. Працювала 17 років в жовтоводському автотранспортному господарстві на різних посадах. На життєвому шляху Ніни Романівни було все: горе і щастя, біда і радість, розпач і надія.

16 вересня 2018 року в читальній залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбувся вечір-презентація  «Золота повінь поетичного слова»,  присвячена визначній події в літературному житті міста Жовті Води – виходу в світ  другої книги Ніни Фесенко «Вірю і люблю».

Для поетичної збірки «Вірю і люблю» характерні такі риси сучасної української поезії як оптимістичне світосприймання, ясно сформульовані незаперечні істини, зворушлива романтична спрямованість та чітко виражений національний колорит. А також в ній є щирість доброзичливого серця. Саме такою – щирою й відкритою людиною є Ніна Романівна Фесенко. Безкраї зелено-квітучі українські степи були тією колискою, що випестили красу і чарівність її поезій.

Учасники заходу, завдяки захоплюючій розповіді бібліотечних працівників, пройшлись стежиною життєвих і творчих пізнань Ніни Романівни, прослухали вірші у її виконанні та переглянули музичні відеовітання від неї. Протягом вечору-презентації із щирими побажаннями автору виступили керівник літературної студії «Горицвіт» О. Г. Бережний та її учасниця Ніна Головко. Окрасою ж вечора стали чарівні музичні твори у виконанні викладачів дитячої музичної школи – Миколи Григоровича Горланя та Анни Миколаївни Трофімової.

Наприкінці заходу Ніна Фесенко захопливо розповідала про свою книгу, поділилася секретами своєї творчості та планами на майбутнє. Друга поетична збірка поетеси  продемонструвала усім присутнім, що у Ніни Романівні вже  добре сформований поетичний характер. Її поезії – це чисте озеро, в якому відбивається увесь  навколишній світ. Відбивається таким, яким він є насправді, у всій своїй красі. І, пройшовши крізь серце поетеси, навколишній світ зазнає певної метаморфози. Якої саме?  Це залежить від якості особистого світосприймання та величі серця поетеси.

За інформацією Жовтоводської Центральної бібліотеки

 

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar