Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Підготовці шкіл до навчального року заважає погана якість води

Підготовці шкіл до навчального року заважає погана якість води

Наразі йде активна підготовка закладів освіти до нового навчального року. Але акти готовності шкіл можуть не підписати саме через низьку якість води, розповіла на оперативній нараді в.о. начальника управління Держпродспоживслужби Вікторія Проша.

3 серпня в управління Держпродспоживслужби надійшли перші результати досліджень води у дитячих шкільних та пришкільних закладах. Мікробіологічний стан в нормі, та по фізико-хімічним показникам є невідповідності. Що ж з цього приводу говорить водоканал? За словами головного інженера Жовтоводського водоканалу  Сергія Степури, погана якість води не новина, але  вода повністю  безпечна. Погану якість головний інженер пов’язує з цвітінням води в річці Інгулець ,а неприємний запах та присмак може бути викликаний гіпохлоритом натрію, яким ще недавно  очищували воду. Зараз для очищення води знову використовують хлор, та ситуація  все ще залишається критичною. «Зараз ми маємо два основних постачальника, це хлор-переливна станція Аули та «ДніпроАзот». На сьогодні «ДніпроАзот» пропонує ціну за тонну 47 208 тис. грн , але ні тари ,ні автотранспорту для перевезення по Україні вони не мають,- розповідає Сергій Степура, — щодо Румунського хлору, з яким працює Аульська хлор-переливна станція, ціна питання  з поставкою 40 200 тис.грн , але минулого разу з 5 заявлених тон ми отримали 2 тони , зараз замовили  5 тон  і, мабуть, знову отримаємо 2 тони, яких має вистачити на 10 діб».

Що ж до зауважень про неякісну воду,  особливо в дитячих садочках, Сергій Степура запропонував застосовувати систему доочищення води. Приблизно 5 років тому таку систему встановили в кожному дитячому закладі Жовтих Вод.  Таким способом можна забезпечити дітей якісною та чистою водою . Але скільки буде коштувати таке очищення для батьків та міста? В міськвиконкомі зауважують: в такому разі вода виявиться «золотою».

4 комментарии на “Підготовці шкіл до навчального року заважає погана якість води
  1. Действительно, припоминаю, ставили фильтры в садиках. И какова же их судьба, интересно?

  2. Если сейчас органы исполнительной власти категорически не запретят кормить детей в школах на воде, которую поставляет водоканал, пищевые отравления и удар по здоровью детей просто неизбежны! Родителям необходимо на родительских собраниях взять этот вопрос под свой личный контроль!

  3. «Взять под контроль» это значит закупить бутилированную воду. Не шашкой же махать)

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar