Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Порошенко у Дніпрі. V президент України приїхав на Перший форум Європейської Солідарності Дніпропетровської області

Порошенко у Дніпрі. V президент України приїхав на Перший форум Європейської Солідарності Дніпропетровської області

В Дніпрі відбулась маштабна подія – політичної сили «Європейська Солідарність» провела перший форум партійців та прихильників під гаслом «Від фундаменту державності до України майбутнього».

У будівлі Дніпропетровської філарммонії забралось понад 700 осіб – прихильників, депутатів, активістів з усієї області – Кам’янське, Нокомосковськ, Кривий Ріг, Синельникове, Нікополь, Павлоград  – всі райони дніпропетровщини.

На запрошення керівництва партійної організації в області на форум прибув лідер партії «Європейська Солідарність», V президент України Петро Порошенко.

Петро Порошенко виступив перед делегатами, партійцями, депутатами та прихильниками «Європейської Солідарності» у Дніпропетровщині та закликав єднатися:

«Дуже дякую за всі зрушення, які ми з вами зробили з 2014 року! Дніпро зламав путінський хребет! Дніпро прийняв перший удар, заплатив найбільшу ціну і вистояв. Я приїхав на форум, щоб подякувати всім. Я дуже дякую кожному з вас, бо ви зіграли вирішальну роль у захисті суверенітету України і відстояли наш цивілізаційний, європейський вибір! Дякую військовим, волонтерам і всім, хто не залишився небайдужим у скрутний час. Тільки разом ми зможемо захищати Україну й надалі, бо нові виклики та некомпетентність діючої влади можуть зруйнувати наші здобутки!», — підкреслив П’ятий президент України.

Керівник Дніпропетровської обласної організації “Європейська Солідарність” Максим Курячий:

«У всіх нас одна мета – об’єднуватися та захищати Україну від некомпетентної влади! Сьогодні ми – представники «Європейської Солідарності» – відстоюємо європейські принципи місцевого самоврядування, європейське майбутнє кожної громади. Й це є потужним стимулом та знаряддям для діяльності наших депутатів. На нас, як єдину опозиційну політичну силу, покладається завдання зупинити сповзання країни у прірву, повернути Україну на європейський шлях розвитку, дати людям надію та впевненість у майбутньому. Слава Україні!», — підкреслив Максим Курячий. 

Петро Порошенко разом із партійцями завітали до музею історії Дніпра.

Також п’ятий президент України Петро Порошенко у рамках візиту до Дніпра зустрівся з військовими, ветеранами АТО та представниками ГО «Res_Publica. Брати по Зброї».

Під час зустрічі лідер партії «Європейська Солідарність» звернувся до всіх присутніх:

«Я під величезним враженням, що нам вдалося відновити армію та військові традиції, які роками були забуті. Я був радий бачить кожного з вас на Марші патріотів у Києві до Дня Незалежності України. Хочу сказати дякую за ту ціну, яку ви заплатили у 2014 році… Гірку ціну, яку заплатила вся Дніпропетровщина. Зараз «зелена» влада ігнорує війну на Сході України, а втрати на передовій називає «не бойовими»… Ви, так само як і я знаєте, що це абсолютно неприпустимо. Путін чекає на слушний момент, поки «монобільшість» бачить ворогами добровольців, ветеранів АТО, бойових генералів. Злита операція «вагнерівців» це підтверджує. Загравання Зеленського з Путіним ні до чого хорошого не приведе. Саме тому, ми маємо об’єднуватися, бо наша головна боротьба ще попереду. Не допустити просування ідей «руського мира» і зберегти наші здобутки. Ми не дозволимо принижувати наших військових і ветеранів! Дякую вам і Слава Україні!», — заявив Петро Порошенко.

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко відвідав свято Куліш FEST, що організувала Європейська Солідарність. Дніпропетровська область

пригостив дніпрян смачним кулішем та зарядив позитивними емоціями!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar