Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Постраждалого в ДТП чоловіка госпіталізовано. Чи відповість п’яний винуватець ДТП за скалічене життя?

Постраждалого в ДТП чоловіка госпіталізовано. Чи відповість п’яний винуватець ДТП за скалічене життя?

Нагадаємо, що 2 січня в наслідок ожеледиці та через алкогольне сп’яніння водія трапилася дорожньо-транспортна пригода по вул. 8 Березня, в якій було двоє постраждалих. Пассажир авто вдарився головою об лобове скло і отримав травму, але претензій до водія не має, так повідомили у відділку поліції. Другим постраждалим став перехожий, який пересувався по пішохідному переходу, він і був свідком цієї аварії, коли автомобіль ледь не розчавив його, врізавшись в паркан біля першої школи, а потім в дерево. Наразі постраждалий госпіталізований у стаціонар травматологічного відділення. Але сам травмований коментує ситуацію таким чином: «У справі по ДТП, наскільки мені відомо, проходить тільки один постраждалий, це пасажир авто. А про мене говорять, як про свідка. Мені навіть номера телефону водія не дали. Я маю претензії, а висунути їх кому?». Дружина постраждалого стверджує, що представник поліції наполягав на тому, щоб постраждала сторона написала в заяві, що претензій не має. «Він підійшов до мене і говорить: «Пишіть ось тут, що Ви не маєте ніяких претензій». У приймальному відділенні в день аварії родичі чи знайомі, навіть не знаю хто вони такі, обіцяли, що мати водія прийде, з’ясує усе з нами, але нікого так і не дочекалися. Ніхто нам навіть розходи на перев’язувальний матеріал не оплатив. У кого вимагати справедливості? А людина тепер на милицях ледь пересувається»,- з розпачем говорить дружина постраждалого в аварії чоловіка. Тепер цією справою займеться прокуратура, адже постраждала сторона не збирається миритися з несправедливістю п’яних водіїв. Яка міра покарання водія в цьому ДТП- неодмінно дізнаємося пізніше.

,
Один комментарий на “Постраждалого в ДТП чоловіка госпіталізовано. Чи відповість п’яний винуватець ДТП за скалічене життя?
  1. А цей постраждалий був у тверезому станi?может у цьому випадку треба бути трохи обережнiшими з обвинуваченням?скiльки п’яних бродять по вулицях мiста?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar