Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Пожежа по сусідству

Пожежа по сусідству

12 березня по обіді весь новий район міста спостерігав за тим, як палає дачний масив за криворізькою трасою за автовокзалом. Дим стояв так високо, що не помітити пожежу було неможливо. Жовтоводська служба МНС повідомляє, що звернень до ДПРЧ-39 не надходило і на гасіння пожежі рятувальники не виїжджали. Адже  територія, яку розділяє траса, належить до Кіровоградської області, тож і МНС мали направляти звідти. До вечора дим загасили.

З початком весняного сезону люди починають розпалювати багаття під час пікніків, прибирають городні ділянки і спалюють суху траву. Слід пам’ятати, що згідно із законодавством, суха рослинність повинна вивозитися на спеціальні майданчики. Але цього правила ніхто не дотримується. Максимальний штраф, який можуть заплатити посадові особи за спалювання сухої трави, становить 1700 гривень. Звичайні громадяни заплатять 340 гривень штрафу, якщо їх спіймають на гарячому.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar